SANWEİ GEAR HYPER
SANWEİ GEAR HYPER
SANWEİ GEAR HYPER
SANWEİ GEAR HYPER

SANWEİ GEAR HYPER 39 (645)

Marka : SANWEI
Fiyat : ₺612,00(KDV Dahil)
HAVALE İNDİRİMİ

Gear Hype'ın üst yüzeyi yüksek sürtünme (falso) sağlar ve başlangıçta biraz yapışkandır. Pixel Treatment Technology kullanılarak özel olarak işlenmiştir. Böylece son derece düz ve eşittir. Bu yüksek sürtünmeli (falsolu) üst yüzey Sanwei’nin Kek Süngeri ile birleştirilmiştir.

Oldukça kompakt sünger, topa çok sert vurulmadığında sadece küçük bir mancınık etkisi yaratır. Bununla birlikte, süngerin yüksek sıkıştırılmasında (yani kuvvetli darbelerle), çok iyi bir dinamiği ortaya çıkarır. Yüksek kaliteli üst yüzey ile birlikte Gear Hyper'ı benzersiz ve rahatsız edici bir lastik yapar:

 Çok yüksek sürtünme ve hassasiyet sağlar, tehlikeli servisler sağlar ve masa üzerinde oynarken yüksek kontrol sunar. Masaya yakın ve orta mesafeden topspin mitingleri sırasında, yüksek hız sağlar. Diğer birçok dinamik saldırgan lastikler, yüksek mancınık etkisi nedeniyle masa üzerinde oynarken kontrolden yoksun olsa da, Gear Hyper bu durumlarda çok daha etkilidir.

• Gear Hyper oldukça benzersiz bir his veriyor ve bu lastiği diğer kauçuklarla tam olarak karşılaştırmayı zorlaştırıyor. Diğer modern ofansif kauçuklarla (Omega VII, Rhyzer / Dynaryz, Tenergy, DNA, Evolution gibi) karşılaştırıldığında, Gear Hyper kısa mesafede çok daha fazla kontrol sunar. Bununla birlikte, özellikle backspin vuruşlarına karşı açılış topspinleri oynarken, çok daha fazla çaba gerektirir. Masanın üzerinde oynarken Gear Hype, benzer kontrol ve hassasiyet sağlayan, Hurricane 8, Battle II (Soft), Target National, vb.Gibi az ya da çok yapışkan üst tabakalara sahip modern Çin premium lastikleriyle karşılaştırılabilir. Bununla birlikte, açık ralliler sırasında (özellikle orta mesafeden), Gear Hyper bu lastiklerden çok daha dinamiktir.

• Gear Hyper kimin için:

• Gear Hyper, Sanwei’nin, özellikle profesyonel düzeyde modern atak oyunculara yönelik, birinci sınıf kalitede yeni üst düzey lastiktir. Genel olarak, özellikle sert varyantta olsa da, Gear Hyper, dönüş sırasında ve masanın üzerinde oynarken diğer modern hücum lastiklerinden çok elastik ve spin oynayan oyuncular içinde uygundur.

Gear Hyper için üç sertlik seçeneği vardır: 37/38/39.

Gear Hyper Asya sertlik derecesi 39 - Avrupa derecesi 53 dereceye denk gelmektedir.

 

 

SINIFI OFF   ELASTİKİYET MEDİUM +  SPEED 16 CONTROL 14 SPİN 12 RENK KIRMIZI-SİYAH KALINLIK MAX
 

 

LASTİK SINIFLARI
OFFENSİVE
LASTİK SÜNGER SERTLİĞİ
HARD LASTİKLER
LASTİK KALINLIĞI
MAX MM
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR