Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde (Saat 15:00 a kadar)kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin adilspor.com'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Hafta sonu cumartesi günü için son kargo lama saat'i 11:00 dir.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz Sürat kargo şirketleri tarafından anlaşmalı kargo şirketi garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyite-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden her hangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.adilspor.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınızürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 10 (on) günbekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez iseyaptığı ödeme kendisine iade edilir.

 

- SiparişEttiğim Ürünler Ne Zaman Kargolanır?

Satış sayfalarında aksi belirtilmedikçe saat 14:00 öncesi siparişleriniz aynı gün kargolanır.

 - Siparişlerinizinkargoya verilip verilmediğini nasıl görebilirsiniz?

Web sitemizden sipariş ettiğiniz tüm ürünler bekletilmeden en kısa sürede kargolanmaktadır. Üye girişi yaptıktan sonra alışveriş yapan müşterilerimiz siparişlerinin son durumunu;

Siparişlerim başlığı altında görüntüleye bilirler.

Üyelik siz alışverişlerde; sipariş veren müşterilerimizin e-mailine siparişin son durumu e-mail olarak gönderilmektedir. Üyelik siz alışverişlerde teslimat ve fatura bilgilerini girdiğiniz alanda siparişinizi takip etmeniz için sistem sizden bir şifre girmenizi istiyor bu şifre ve mail adresinizle üye girişi kısmından sisteme giriş yapıp siparişlerim kısmından siparişlerinizi takip edebilirsiniz 

Siparişlerin büyük çoğunluğu size " Siparişiniz kargo lanmıştır " e-maili geldikten 24 saat içerisinde kapınıza teslim edilir.

48 saat içinde kargonuzu teslim almazsanız:

Bulunduğunuz bölgede seçmiş olduğunuz kargo firmasının şubesinin olup olmadığını öğreniniz. Eğer yok ise size en yakın kargo şubesine telefon ile ulaşarak, bulunduğunuz bölgeye hangi günler dağıtım yaptıklarını öğreniniz.  Kargo firması bulunmayan belde ve köylere haftanın sadece belli günleri kargo firmalarınca dağıtım yapıldığını unutmayınız.
Tüm kargolar İstanbul'daki ofislerimizden sevk edilmektedir. Doğu ve Güneydoğu Anadolu, Karadeniz’in bazı bölgeleri ve İç Anadolu'nun uzak kesimlerine kargo araçları bir günde ulaşamamaktadır. Bu nedenle bu bölgelerde yaşayan müşterilerimiz kargolarını, e-maili aldıktan 48 saat içinde teslim alamayabilirler.

Yukarıda belirtilen şartlar haricinde, siparişinizin kargolandığına daire-maili aldıktan 3 gün içinde kargonuz size hala teslim edilmediyse derhal bizimle bağlantıya geçiniz.

(0216-317-35-40) 533-921-32-63

 

>Sipariş edilen ürünün kargosununteslim alınmaması

 Alıcılar satın aldıkları ürünlerin kargosunu takip etmekle yükümlüdürler. ADİL SPOR web sitesi üyelik sayfaları ve e-mail sistemi alıcılara siparişlerinin hangi aşamada olduğunu aktif olarak takip edebilecekleri bir ortam sunar. Hafta içi her gün saat 16:00 ya kadar verilen siparişlerin büyük çoğunluğu 24 saat içinde alıcıya teslim edilmek üzere adreslere ulaşmaktadır.Kargo elemanının size ulaşamadığı durumlarda siparişiniz kargo firmasında en fazla 2 iş günü bekletilmekte ve gönderen şubeye geri iade edilmektedir.


Alıcı ihmali nedeni ile bize iade gelen kargo ücretleri alıcıya aittir. Bunun haricinde paketin hasarlı, eksik ya da hatalı gönderilmesinden kaynaklanan durumlarda yeniden gönderilecek ürünlerin kargo ücreti firmamıza aittir.

 

> Kargo Ücreti Ne Kadar Tutacak?

Sürat Kargo sistemi otomatik olarak kargo ücretinizi hesaplamaktadır. 

100 TL ÜZERİ SİPARİŞLER ÜCRETSİZ KARGOLANIR.

Bunun haricinde zaman zaman ücretsiz kargo kampanyaları, belli ürünlere özel ücretsiz gönderiler ya da sistemin hesapladığı kargonun dışında alıcının ayrı olarak kargosunu ödemesi gerek ürünler olabilmektedir. Tüm bu durumlarda gerek ürün sayfalarında gerek sesitenin ana sayfasında gerekli duyurular yapılmaktadır.

 

> Kargonuzu Teslim AlırkenYapılması Gerekenler

Tüm kargoları teslim alırken öncelikle gözünüzle paketinizi kontrol ediniz. Ezilmiş, zedelenmiş, ıslanmış paketleri teslim almayınız. Gerekirse kargo görevlisinin yanında paketinizi açarak kontrol ediniz.

Eğer satın aldığınız ürün zarar görmüşse derhal tutanak tutturunuz. Unutmayınız ki web sitemizden satın aldığınız tüm ürünler ücretsiz olarak sigortalanmaktadır. Tutanak tutturulma dan teslim alınan hasarlı ürünler sigorta kapsamı dışına çıkmakta ve telafi edilememektedir.

 

Stok Durumları  :
Sitemiz stok bilgileri iş günleri dahilinde düzenli olarak güncellenmektedir.

Stok durumlarında; nadiren talep yoğunluğu ve ürün çeşitliliğindeki fazlalık gibi nedenlerden dolayı aksaklıklar yaşanabilir. Bu gibi durumlarda sitemizin müşteri hizmetleri en kısa sürede sizi bilgilendirecektir. Alınan ürünlerin stoklarda olmaması durumlarında, müşterimizin isteği doğrultusunda ya yatırdığı ücret iade edilir ya da aynı tutar karşılığında başka bir ürün gönderilir.

 

 

Ücretsiz Lastik Yapıştırılması :
Sipariş verdiği lastiğin ve tahtanın yapıştırılmasını isteyen müşterilerimizin, bu isteklerini sipariş işleminin sonunda açıklamalar bölümünde veya telefonla yetkililere bildirmesi gerekmektedir. Tarafımıza bildirilmediği durumlarda tahta ve lastikler ayrı ayrı gönderilir. Yapıştırma işleminden ücret alınmamaktadır. Raket yapıştırmaları su bazlı yapıştırıcılarla yapıştırılır ve kenarına kenar bandı çekilir.

 

Adet Bilgileri  :
Sitemizde satılan tüm lastikler bir (1) adedinin fiyatıdır. Raket oluşturulmak isteniyorsa bir (1) kırmızı bir (1) siyah olmak üzere iki (2) adet lastik ve bir (1) tahta alınması gerekmektedir. 
Combo raketler, firmamız tarafından oluşturulmuş, iki (2) lastik ve bir (1) tahtadan oluşan, ayrı ayrı alındığında maliyeti daha fazla olan, birbirine uygun kombinasyonlar dır. Combo raketler ve Special Combo raketler iade edilemez ve tahtası veya lastiklerinden herhangi biri başka bir lastik veya tahtayla değiştirilemez.