ADİL SPOR Masa Tenisi 12 yılı aşan masa tenisi malzemesi satışı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Masa Tenisi konusunda ürün satışı yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;   

 

Masa Tenisi Masası ,Raketi (Tahtası) , Lastiği , Robotu ,Topu , Ayakkabısı , Tekstilleri, Yapıştırıcı , Temizleyici , Raket kılıfı , Çantası , Hobi grubu olmak üzere Masa Tenisine dair tüm ürünlerinin satışını yapmaktadır.

 

 

Orta ölçekli bir  işletme  olmasına  rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Masa Tenisi sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. 

   

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite ,hizmet, zamanında teslimat ve uygun fiyat olmuştur.

 

Masa Tenisi Spor branşında başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan ADİL SPOR , gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

    

NOT: FİRMAMIZ  ANDRO, ADİDAS, AVX AVALOX , GEWO, NİTTAKU, SWORD, SANWEİ TEK DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜNÜN YANINDA BUTTERFLY, STİGA ,DONİC,TİBHAR, XİOM, JOOLA, FRENDSHIP, DHS, TSP  GİBİ DÜNYA MARKALARININ SATIŞINI YAPMAKTADIR.   

 

 

 

 

 

Ümit ÖZTÜRK

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR