Avalox avx, seksenlerin sonlarından beri Masa Tenisi Tahtalarının en iyi üreticisidir.

1980'lerin sonlarında İsveçliler masa tenisi dünya sahnesinde baskın ve üretilen (ve kullanılan) Stıga ve Donic gibi üreticiler tarafından üretilen dünya üst düzey tahtaları, bazı. Ekonomik politikalar, Çinlilerin bu tahtaları elde etmesini engelledi ve İsveç tahtalarını en iyi olarak kabul edildiğinden, Avalox adlı İsveç, Japon ve Malezya şirketleri arasında yeni bir şirket kuruldu ve bu da onlara en iyi İsveç Tahtalarının yapılmasını mümkün kıldı.

'Hi-tech' ve/veya seri üretime giren diğer büyük markaların çoğundan farklı olarak, Avalox / AVX, ahşabın rakipsiz hissini korudu ve her bıçağın tahtalarını özel kılan özellikleri korumasını sağlamak için sıkı toleranslarla küçük üretim çalışmaları yaptı! Hiç eski bir Stiga ,tahtası denediniz mi ve insanların "artık onları böyle yapmıyorlar"dediğini duydunuz mu? Eh Avalox hala tahtalarını bu türde yapmakta ve bir kaç Dünya Şampiyonu tarafından kullanılan aynı tahtaları yapmaya devam ediyor.

En iyi Çinli oyuncuların çoğu Avalox masa tenisi tahtaları seçti ve Liu Guoliang (P700 pengrip), Wang Tao (P700), Johnny Huan, Kong Linghui (Avalox P500 ile '95 wttc kazandı), Wang Nam ve Ma Wenge Avalox tahtaları kullanmak gibi büyük isimlerden bazıları, diğer üreticilerin sponsorluk kısıtlamaları bugün bunları kullanmasını engelleyebilir mi ?


ADİL SPOR  2006 yılından beri Avx AVALOX Türkiye ve Orta doğu tek bayisi olarak devam etmektedir.

 

Gewo -1956 yılından beri Masa Tenisi  ürünleri üretiyor.

GEWO başlangıçta bir saddler olarak işini başladı. Peter Wolf tarafından Gellenhausen kentinde 1898 yılında kurulmuştur. İki kuşak sonra 1956 yılında GEWO büyük başarı ile masa tenisi masaları üretmeye başladı. Altmışlı yılların ortalarına kadar 10 yıl Avrupa'nın önde gelen masa tenisi masa üreticisi olmak.  Frank Koschnick ve Wolfgang Sohns 1991'de GEWO'YU devraldı ve 10 yıl içinde Almanya'nın en büyük masa tenisi markalarından biri haline geldi.  Tüm masa tenisi ürünlerini ve sadece yüksek kaliteli ürünleri sunmaya karar verdiler. O zamandan beri Gewo nefes kesen bir tempoda büyüyor. Müşteriler GEWO'NUN eşsiz ve son derece sofistike masa tenisi ürünlerini ve şık tekstil hatlarını seviyorlar.

ADİL SPOR  2015 yılından beri GEWO Türkiye tek bayisi olarak devam etmektedir.

  

NİTTAKU

1920 yılında ilk Cumhurbaşkanı Mukaihara SekiHajime, selefi Ha Isseki bir şirket kurdu (merkezi selüloid devralma), Japonya Masa Tenisi Co kurdu., Ltd. 1947'de bugün ulaştık. 

En ünlü Japon masa tenisi üreticilerinden biri olan Nittaku, elit seviyelere kadar yeni başlayanlar için uygun yüksek kaliteli ve profesyonel masa tenisi ekipmanlarını geniş bir yelpazede üretmektedir. Hemen hemen tüm Lastikler, Tahtaları ve diğer ekipmanları Japonya'da yapılır.


Adil Spor Türkiye'de bulunan tek  Nittaku bayisidir. Tüm Nittaku ürünlerimiz doğrudan tam yetkili Nittaku Japon'yadan satın alınır, bu nedenle üreticiden gelen ürünlerin taze orijinal ürünler olduğundan emin olabilirsiniz.


Adil Spor, ideal özel kombinasyon için lastik ve tahta tasarlamada uzmanlardır. Birlikte son derece iyi çalıştığımızı bildiğimiz tahtaları ve lastik kombinasyonunu kullanıyoruz. 

Şu anda daha popüler Nittaku ürünlerinden bazılarını satıyoruz ve insanların ne istediğini keşfederken ürün yelpazesini daha geniş inşa etmeye çalışıyoruz. Burada Nittaku ürün yelpazemizi bulabilirsiniz.

 

Stokta olmayan bir Nittaku ürünü varsa, lütfen bize bildirin, çünkü genellikle sizin için Sipariş verebilir ve gelecekte stoklayabiliriz.


ADİL SPOR 2018 yılı itibaren NİTTAKU Türkiye tek bayisi olmuştur.


Sanwei Masa Tenisi

Beijing Sanwei Sporting Goods Co., Ltd. küresel faaliyet gösteren Çin'den önde gelen bir masa tenisi markadır. Beijing Sanwei Sporting Goods Co., Ltd. 1993 yılında Merkezi No. 27 Chuangxin Rd, Changping District ile kurulmuştur. Pekin Sanwei Spor Malzemeleri A. Ş., Ltd. fırsatlar masa tenisi masaları, masa tenisi lastiği, masa tenisi hazır raketi, masa tenisi topu, masa tenisi tahtası vb.. üretmektedir. Son yirmi yılda, Sanwei şirketi her zaman yeni anlamda, yeni düşünce, yeni fikir ve yeni süreçten oluşan yeni dört kavram gerçekleştirdi.

Piyasada bulunan bildiğiniz büyük markalara fason ürün yapmakta olan sanwei kendi ürünlerini de daha iyi kalitede yapmaktadır. 

Örnek olarak bir Avrupa markasında bir tahtaya yüksek fiyatlar ödenir aslında Sanwei bir çok Avrupa tahtası ile aynı kalitedir. 


ADİL SPOR  2015 yılından beri SANWEİ Türkiye tek bayisi olarak devam etmektedir.

 

LOKİ TABLE TENNİS

 

LOKI yeni bir masa tenisi markasıdır. Raket sporları malzemeleri tasarım, geliştirme ve üretimine, özellikle de masa tenisi ürünlerine odaklanmaktadır. Yüksek kalite ve uygun fiyat ile LOKI Çin'de hızla büyüyor. Loki, 2015 yılında, Olimpiyat Şampiyonu Wang Hao ile başarılı bir şekilde sponsorluk imzaladı. Çin'de ilk sıradaki bir yıldız ile masa tenisi markasıyla imzalanan çok az firmadan biri oldu. LOKI, ürün kalitesi, yenilikçilik ve teknolojinin çekirdek rekabetçiliğinde ısrar ediyor. Daha çok insanın sporu sevmesi sağlıktan zevk alsın bizim görevimiz. 


ADİL SPOR 2019 yılından beri LOKİ Türkiye tek bayisi olarak devam etmektedir.

 

 Not: Firmamız Avx Avalox, Gewo, Nittaku, Sanwei, Kingnik Distribütörlüğü yanında Butterfly, Stiga, Donic, Tibhar, Xiom, Joola, Yasaka, Tsp, Friendship, Dhs, gibi dünya markalarının satışını yapmaktadır.

 

Göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü siz değerli masa tenisi camiasına teşekkür ederiz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR