Temizleyici & Yapıştırıcı

Masa tenisi ekipmanlarınıza ne kadar bakım yaparsanız ömrü de o kadar uzun olur. Para vererek aldığınız bu ekipmanlar bakım yapılmadığı sürece zaman içerisinde kirlenecek ve eski performansını kaybedecektir. Gün boyu elinizde bulunan raketler zaman içerisinde kirlenecek ve görselliği farklılaşacaktır. Aynı zamanda spor malzemelerinde temizlik sağlık için de önemlidir. Göz bebeğiniz olan raketlere hak ettiği bu bakımı yapmak için kesinlikle sıradan temizleyici ve temizleme yöntemleri kullanmamalısınız. Profesyonel olarak üretilen raketler için yüksek kalitede üretilen temizlik malzemelerini uygun fiyat seçenekleri ile sitemizden sipariş edebilirsiniz. Raketlerinizin lastiklerini değiştirmek veya kendi istediğiniz özelliklerde lastik takmak da son derece kolay bir işlem kullandığınız yapıştırıcı lastiklerin güvenli ve pürüzsüz bir şekilde tahtayla bütünleşmesini sağlar. Temizleyici & yapıştırıcı ürünlerinde farklı ürün seçenekleri ve uygun fiyat için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Temizleme Süngeri ve Temizleyiciler

Raketlerinizin temizliğini artık raketin tahta ve lastiklerine zarar vermeden yapabilirsiniz. Sitemizde raket temizliği için tasarlanan temizleme süngeri ve temizleyiciler geniş ürün yelpazesi ile satışa sunuluyor. VOC içermeyen ve her türlü masa tenisi lastiklerini solventsiz olarak temizleme özelliğine sahip bu ürün ile etkili temizlik sağlayacaksınız. Temizlik ile birlikte bakım avantajı sağlayan temizleyiciler anti-statik etki sağlayarak lastiklerin ömrünü uzatır. Bütçenize uygun ürün seçenekleri ve farklı markaların lastik temizleyicileri için sitemizi inceleyebilirsiniz. Suni deriden sünger ve temizleyici set halinde oldukça uygun fiyat seçenekleri ile sunulmakta.

Raket Lastiği İçin Yapıştırıcı Çeşitlerinde Uygun Fiyat

Raket lastikleri oyuna yön veren ve üst seviyede performans sağlayan önemli bir unsurdur. Raket üzerine yapıştırılarak kullanılan lastikler farklı renk ve özelliklerdedir. Raketinizin lastiğini değiştirmek ve yeni model bir lastik takmak için ihtiyacınız olan tek şey pürüzsüz bir şekilde montaj sağlayacak yapıştırıcı kullanmaktır. Önceki lastiği tahtaya zarar vermeden sökmek ve yerine yeni lastik takmak için işlem yapmanızı kolaylaştıran yapıştırıcılar set halinde ve uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunuluyor. Bu alanda profesyonel üretim yapan firmaların ürünlerini sitemizden garantili olarak sipariş edebilir ve adrese teslim alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR