İADE PROSEDÜRLERİ

 

İade Politikası 

Almış olduğunuz ürünün tekrar satılabilir özelliğini kayıp etmemişolması şartı ile teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içindeteslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturasını ve iadesebebini içeren bir dilekçe ile bize iletmeniz halinde, iade prosedürüişletilecektir.


* İade edilecek ürünün Lastik, Tahta, Yapıştırıcı vs olması halinde, açılmış / denenmiş / kullanılmış ürünler kapsamına giren ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
* Masa Tenisi ürünlerinde su ile temas etmiş ürünler tekrar satıla bilirliğini kayıp ettiği için iadesi kabul edilmemektedir.

 

İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası,kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir.Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade Faturası kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

 

Sevkiyat (Kargo) sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar var ise kargo firmasına hasar tespit tutanağı tutturarak ürünü teslim almayınız.Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Hasar görmüş ve hasar tespit tutanağı olmayan hiç bir ürünün iadesi yapılamaz.

 

Orijinalambalajı zarar görmüş, açılmış tahrip edilmiş ve sair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.


Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

 

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün, iade adresimize ulaştığı andan itibaren 3 ( üç ) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kargo bedeli iade edilmez.

 

Adilspor.com üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma,kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almama hakkını saklı tutmaktadır.

 

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek problemler için, üretici firma / yetkili distribütörlere başvurulabilir. Bunun yanı sıra ürünlerde çıkabilecek problemler ile ilgili firmamız sizin adınıza her türlü girişimi de üretici veya distribütör ayağında destekleyecektir.

 

Sipariş İptali

 

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade veya iptal edilen ve tarafımızdan kabul edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

 

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır.Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişiniz'le ilgili ?İptal Edildi ? uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

 

www.adilspor.com'dan aldığınız her ürün,ithalatçı ve üretici firma garantisi altındadır. Önemli: 

Combo raketler, Special Combo ve yapıştırılmasını talep ettiğiniz tahta ve lastikler veya raketler iade edilemez. Bu raketlerin tahtası veya lastiklerinden herhangi biri başka bir lastik veya tahtayla değiştirilemez.