Aksesuarlar & Kenar Bandı

Aksesuarlar sizin kişiliğinizi, kimliğinizi ve tarzınızı yansıtır. Özellikle sporseverler kendi alanında aksesuar kullanmayı tercih edenler. Masa tenisi sevenlerin ise ruhunu ve tarzını yansıtan en önemli figür hiç şüphesiz raket figürüdür. Sırt veya omuz çantasına anahtarlarınızı takarak kullanacağınız raket figürlü anahtarlık ve farklı aksesuarlar sitemizde satışa sunuluyor. Raketin sapı için tasarlanan ve yumuşak kavrama olanağı sağlayan kavrama bandları Japon üretimi ile sitemizde satışa sunulan yeni ürün seçeneklerimiz arasında yer alıyor.

Raket Tahtaları İçin Yüksek Koruma Sağlayan Kenar Bandları

Raket tahtları bazen sert vuruşlar, yoğun harekete bağlı olarak yıpranmalara maruz kalabilir. Tahtaların ömrünü uzatmak ve çarpmalara karşı korumak için kenar bandı kullanabilirsiniz. Bu kategoride ürün seçeneklerimiz oldukça çeşitlidir. Raketlerinizde ağırlık dengesini korumak ve gücü artırmak için kullanacağınız kenar bandı modellerimiz yalnızca bu uygulamanın ihtiyaç olduğu bölgelerde kullanılacak ölçü ve özelliklerdedir. Kenar bandları titreşimi azaltarak oyunu hızlı ve seri bir şekilde oynamanızı sağlayacak özel tasarımlardır. Genişlikleri tahta genişliği ile uyumlu olan kenar bandı ürünlerimiz üzeri yazılı ve farklı renk seçenekleri ile farklı zevklere hitap ediyor.

Görselliğe Önem Verenler İçin Şık Kenar Bandı Modelleri

Koruma özellikleri kadar görsellik açısından da avantaj sağlayan bu ürünler raketlerinize farklı bir hava katacaktır. Genel olarak kırmızı ve siyah renklerde, üzeri yazılı veya düz tasarımlardan oluşmaktadır. Son derece uygun fiyatlı olarak satışa sunduğumuz bu ürünlerle farklı bir karizma yaratmakla birlikte raketinizin ömrünü uzatabilirsiniz.

Kolay Yapışan Kenar Bandı Modelleri

Bu işlemi yapmak için herhangi bir yardıma ihtiyacınız yok. Sitemizden sipariş edeceğiniz bu ürünler son derece kolay bir şekilde yapıştırılacak özelliklere sahiptir. Kendinden tutkallıdır ve kolayca yapıştırılır. Bu alanda üretim yapan firmaların en teknolojik özelliklere sahip masa tenisi modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Güvenilir ve garantili alışveriş olanakları ile müşteri memnuniyetini odaklayan firmamız Türkiye’nin her yerine kargo ve teslimat hizmetleri vermektedir. Kampanyalar, indirim fırsatları, ücretsiz kargo avantajları ve inanılmaz fiyatlarla masa tenisi ekipmanları, kenar bandı ve aksesuarları sitemizde inceleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR