Tekstil & Ayakkabı

Her spor dalında olduğu gibi masa tenisinde de oyun ekipmanlarının kalitesi kadar giydiğiniz kıyafetler ve ayakkabılar da başarıyı etkileyen unsurlardır. Oyun boyunca ne kadar rahat olursanız hareketleriniz o kadar rahat vuruşlarınız o kadar iyi olur. Tekstil ürünleri sitemizde bay ve bayan spor giyim ürünleri ve çorap çeşitleri ile satışa sunuluyor. Modern olarak tasarlanan spor kıyafetlerimizde farklı renk seçeneklerimiz mevcut. Terletmeyen, cildi tahriş etmeyen ve gün boyu rahatlık sağlayan şort, eşofman takımları, çoraplar ve tişört çeşitlerimiz için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Masa Tenisine Özel Spor Ayakkabı Modellerimiz

Masa tenisinde ayakkabı seçimi de oyun performansı için son derece önemlidir. Hamlelerinizi zamanında ve doğru yapmak için ayakkabı esnekliği ve rahatlığı son derece önemlidir. Bay ve bayanlar için tasarlanan spor ayakkabılarımız üst seviyede rahatlık ve kaliteye sahip. Ön ve yan adımlarda aradığınız desteği sağlayarak hamleleri kolayca yapabilirsiniz. Farklı ayak adımlarına göre gelişmiş iç taban özellikleri üst seviyede rahatlık için kendisine düşen görevi gerçekleştirme kabiliyetine sahip. Alpha step sole profili sayesinde yüksek esneklik ve mükemmel kavrama avantajı vardır. Modern ve şık tasarımları ile farklı renklerde satışa sunduğumuz modellerimiz gün boyu hijyen özellikleri ile donatılmıştır. Uzun yıllar dayanıklılık gösteren modellerimizde farklı ayak numaraları farklı zevklere uygun renk seçeneklerimiz mevcuttur.

Tekstil Ürünlerimiz ve Ayakkabılarda Ekonomik Fiyatlar

Ürünlerimiz yalnızca masa tenisi için değil diğer sporları yapmayı sevenlerin de memnun kalacağı kalite ve rahatlığa sahip özel tasarımlardır. Uzun süreli çalışmalara giderken yorulmamanız, terlememeniz için ayakkabı ve tekstil seçimlerinizde kalite öncelik olacaktır. Sitemizde bulunan ürünler dünyaca ünlü markaların onaylı olarak satışa sunulan yeni ve kaliteli ürünleridir. Ayrıca modellerimiz modern giyim tarzının spor giyimde oldukça ön plana çıkması ile bu talep ve ihtiyaçlara cevap verecek yüzlerce ürün arasından seçiliyor. Renk, model, kalite ve fiyat, aradığınız alıveriş çeşitliliği ve kolaylığı için doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz. Online sipariş, adrese teslim ve herhangi bir sorunda geri iade şartlarımıza uygun olarak alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR