Toplar

Keyifli bir masa tenisi oyunu için yüksek performans sağlayan pinpon toplarına ihtiyaç vardır. Masa tenisinin yüksek kalitede oynanması için pinpon toplarının zıplama kabiliyetlerinin de yüksek olması gerekir. Sitemizde hem tasarımda hem de üretimde zıplama seviyeleri hesaplanarak hazırlanan maç topu çeşitlerini bulabilirsiniz. Resmi oyunlarda, olimpiyat oyunlarında ve profesyonel olarak oynayacağınız tüm oyunlarda ileri tasarım ve teknoloji ile üretilen pinpon topları ile oyunu kazanmak için hiçbir engel kalmayacak. Oyunlara hazırlanmak için daha düşük maliyetli top kullanma ihtiyaçlarınızı da antrenman topları kategorimizden karşılayabilirsiniz.

Antrenman Topları

Maç öncesi hazırlıklar için pinpon topu ihtiyacınızı çözümleyecek antrenman topları çeşitlerimizi bu kategoride inceleyerek sipariş verebilirsiniz. Antrenman toplarımız maç topuna en yakın top olma özelliğine sahip ve 40+ ABS plastikten ve üretilmektedir. Özellikle alt yapı eğitimlerinde, robot antrenmanlarda ve çok top kullanımı gereken durumlarda bu ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanan yüksek performanslı toplarımız uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunuluyor. Antrenman topları optimize sertlik ve dayanıklılık gösteren en yeni tasarımlardır.

Uzun Ömürlü, Yüksek Performanslı Maç Topları

Maç toplarımız uzun ömürlü, sertlik ve dayanıklılık açısından mükemmel performans sağlayan ürün seçeneklerinden oluşmaktadır. Gewo Select maç topları ile Üniforma duvar kalınlığı, tutarlı top zıplatma ve dikişli pinpon topları ile artık oyunlarda hiçbir güvensizlik yaşamanıza gerek yok. Resmi maçlarda kullanılan SANWEİ marka toplar, kırılmaz, çatlamaz beyaz renk maç toplarıdır.

Zıplama Seviyesi İstikrarlı Pinpon Topları

Sanwei Maç topu ürünümüz ABS plastikten üretilen son derece profesyonel bir model olarak tercih edilmektedir. Markanın ürünleri sporcu sağlığını tehdit etmeyen çevre dostu pinpon topu paketleri ile satışa sunuluyor. Yeni malzeme olan ürünler 40+maç ve yüksek dayanıklılık garantisi ile masa tenisini profesyonel ve amatör olarak oynayanların beğenisine sunuluyor. Pinpon toplarında geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyat seçenekleri ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza devam ediyoruz. Haftanın 7 günü 24 saat sitemizden bizimle online iletişime geçip sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz kredi kartına taksitli ödeme ve adrese teslim olanakları ile sunulacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR