SANWEİ EVA 3'LÜ TOP KUTUSU MAVİ
SANWEİ EVA 3'LÜ TOP KUTUSU MAVİ
SANWEİ EVA 3'LÜ TOP KUTUSU MAVİ

SANWEİ EVA 3'LÜ TOP KUTUSU MAVİ (673)

Marka : SANWEI
Fiyat : ₺234,38(KDV Dahil)
HAVALE İNDİRİMİ

 

SANWEİ 3'lü top kutusu içinde üç adet Sanwei HD maç topu ile birlikte satılmaktadır..

Bu top çantası, üç adet top için koruma sağlar ve çıtçıtlı bir kancayla istenilen yere takılabilir.

Bu top çantası, masa tenisi toplarınızı oyunlar arasında saklamak için idealdir. Sert dış  yüzeyi sayesinde, taşıma esnasında toplarınızı korur.

Not: Sanwei HD 3'lü maç topu hediye olarak verilmektedir.

OLAĞANÜSTÜ OYUN ÖZELLİKLERİ, MÜKEMMEL YUVARLAKLIK VE EN İYİ DAYANIKLILIK

• Optimum yuvarlaklık

• En iyi rotasyon

• Daha da iyi dayanıklılık

• Doğal ses

• mükemmel oyun özellikleri

ABS HD40 + *** topuyla Çinli üretici Sanwei, zaten çok popüler olan ABS 40+ Pro topunun premium bir versiyonunu sunuyor. Prensip olarak, her iki top da ITTF tarafından onaylanır ve paralel olarak sunulur. ABS 40+ Pro harika bir fiyata mükemmel oyun özellikleri sunarken, ABS HD 40 + maksimum kaliteyi temsil ediyor. ABS HD 40 + ***, ABS 40 + Pro varyantına kıyasla bazı özelliklerde iyileştirildi. Bir yandan, HD 40 + topları çok daha yoğun bir şekilde seçiliyor ve sadece en yuvarlak ve falsosuz toplar satışa çıkıyor. Öte yandan, başlangıç ​​malzemesinin kimyasal formülü nüansları açısından optimize edildi. Her iki top da prensipte ABS (A crylnitril-B utadien-S üretilmiş tirol) malzemesinden yapılmıştır, ancak ABS HD' nin bileşimi nüanslar açısından optimize edilmiştir. Sonuç olarak, top dönüşü ABS 40+ Pro' dan biraz daha iyi kabul ediyor ve ses daha da doğal. Zaten çok iyi olan dayanıklılık da bu iki faktör nedeniyle bir şekilde iyileştirilmiştir.

En yüksek kaliteye ve en uygun oyun özelliklerine değer veren kulüpler, kapsamlı testlerimize göre oyun özellikleri Nittaku Premium'unkinden biraz daha iyi olan ancak çok daha cazip bir fiyatı olan Sanwei ABS HD40 + *** oynamalıdır.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR