GEWO NEXXUS XT PRO 48
GEWO NEXXUS XT PRO 48
GEWO NEXXUS XT PRO 48

GEWO NEXXUS XT PRO 48 (210)

Marka : GEWO
Fiyat : ₺2.000,00(KDV Dahil)
HAVALE İNDİRİMİ

 XT Pro 48, Nexxus serisindeki en sert süngerli ve en hızlı lastiktir. Son derece güçlü. Düşük açısı ve etkili bir yörüngesi ile hızlıdır. Tam vuruşlarda, bu lastik tüm gücünü ve enerji potansiyelini ortaya çıkarır. 48° sert süngerin hızı ve dinamiklerine rağmen, XT Pro 48, (grippy) kavrama etkisi iyi olan üst yüzeyi ile modern servis/dönüş durumlarında, bloklarda ve  ani hareketlerde kullanılan vuruşlar için inanılmaz güvenilirliği sayesinde şaşırtıcı bir his sağlar. 40 + ABS Plastik toplara uygundur. 

DGC 40 + 2.0 TEKNOLOJİSİ

GEWO HYPE EL / XT / KR lastiklerinin başarısının faktörlerinden biri yenilikçi DGC 40 + üst yüzey teknolojisiydi. DGC 40+,teknolojisi ile topun temas anında sabit, güvenilir kavrama anlamına gelir ve tutan üst yüzeyi topun "kaymasını" önler.

Yeni nesil top tanıtımı (örneğin GEWO Select Pro 40+ ***) ABS plastik top teknolojisi ile birlikte, aynı zamanda üst yüzeylerin daha da geliştirilmesi ve uyarlanması çağrısında bulunur.

Sonuç olarak DGC 40 + "dinamik top kavrama kavramı" 2.0. Üst tabaka, en son top nesillerinin gereksinimlerine göre özel olarak geliştirildi ve ayarlandı. Eğer ileri gitmezseniz, geriye doğru gidersiniz!
 

FLEX-TECH (XT) TEKNOLOJİSİ

Flex Tech GEWO için özel olarak geliştirilen esnek Sünger/kauçuk tasarım teknolojisidir. FLEX-TECH (XT), lastik’de etkileyici bir hız üretir.

DGC40 + 2.0 teknolojisi üst yüzey ile birlikte XT serisi lastiklerde, rakibinizin topspin' lerinin hızını enerjiye dönüştürür ve top raketinizi terk ettiğinde bu enerjiyi tekrar kendi vuruşunuzda serbest bırakır.

Lastikteki iç kısımdaki sivilce kafaları birbirinden daha büyük bir mesafede düzenlenir ve biraz daha incedir. Bu lastikler öncelikle hıza odaklanır.
 

ELASTİK LASTİK TEKNOLOJİSİ

Elastik EL Serisi Lastikler (Elastik özellikli lastik ), kompakt olmasına rağmen büyük top teması geri bildirimi ve benzersiz bir his sağlar.

Bu serinin tüm lastikleri etkili spin yapmak için üretilmiştir. Lastikler’deki sivilce kafaları birbirinden daha küçük bir mesafede düzenlenmiştir ve biraz daha kalındırlar.

Spin üretmek söz konusu olduğunda, DGC40 + 2.0 teknolojisi üst yüzey top teması üzerine biraz daha büyük bir temas alanı sağladığı için gerçek gücünü (son derece güvenilir hız ve maksimum dönüş) ortaya çıkarır. Yeni bir deneyimin tadını çıkarın!

 

 

LASTİK SINIFLARI
OFFENSİVE +
LASTİK SÜNGER SERTLİĞİ
MEDIUM LASTİKLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR