Nexxus EL Pro 50 Hard
Nexxus EL Pro 50 Hard
GEWO Nexxus EL Pro 50 Hard

GEWO Nexxus EL Pro 50 Hard (210)

Marka : GEWO
Fiyat : ₺2.495,00(KDV Dahil)
HAVALE İNDİRİMİ

 

Kuralları çiğnemek için önce onlara hakim olmalısınız!

GEWO Nexxus Pro hard en iyi seçim: En iyi oyuncular ve güçlü lastiklerden zevk alarak oynayan oyuncular için nexxus hard lastik serisi üretilmiştir.

Sürekli iyileştirme, mükemmel performans ve üstün kalite taahhüdü her zaman gewo geleneğinin temel değerleri olmuştur.

Çoğu oyuncu zaten yeni ABS toplara başarıyla adapte oldu ve tekniklerin’de gerekli değişiklikleri yaptı. Bu adapte sürecinin başında, oyuncular daha önce yumuşak üst tabakalara sahip lastikleri tercih ettiler. Fakat( daha fazla top dönüşü ve hızı için), şimdi en üst düzey oyuncular, masaya yakın hızlı oyunda ellerinden gelenin en iyisini yapmak için çok sert lastikleri kullanmayı tercih ediyorlar. Bu seviyede de mükemmel bir çözüm sunmak için, gewo tasarımcıları ve dünya standartlarında oyuncuların yanı sıra her seviyedeki iddialı oyuncular, test serisinde, bireysel oyuncuların özel gereksinimlerini karşılayan mükemmel lastikleri bulmak için bir araya geldi.Amaç masa tenisi oynarken gereken oyun kontrolünün vazgeçilmez seviyesini kaybetmeden maksimum hız, spin ve his ideal kombinasyonunu bulmaktı. Yeni Nexxus hard lastikleri ile gewo, bu yüksek teknolojiye mükemmel bir şekilde hakim oldu. Nexxus Hard serisi ile, ekstra performans arayan tüm oyunculara gururla yeni ve çok ilginç lastik alternatifleri sunuyoruz.

Atak ve saldırgan oynayan oyuncular için mükemmel bir silah!

Falsolu ve esnek üst lastik yüzeyi  herhangi bir mesafeden hızlı varyasyonlar ve  spin dolu vuruşlar yapmanızı sağlar. Bununla birlikte, Gewo Nexxus El Pro 50 Hard ile daha kompakt süngerin (sertlik 50°) ek gücünden yararlanabilirsiniz. Rakibinizi durmadan baskı altına alın.

Topun lastikle doğrudan ve güvenilir birleşimini her zaman hissedeceksiniz. Masaya yakın oynamayı tercih eden ve maksimum hız ve falsonun puan kazandıran etken olduğunu bilen oyuncular ile kısa menzilli vuruş hareketlerine sahip yüksek performanslı oyuncular için mükemmel bir lastiktir.

 GEWO Nexxus EL Pro 50 hard ile - "oyununuzu bir üst seviyeye taşıyın!"

 

 

LASTİK SINIFLARI
OFFENSİVE +
LASTİK SÜNGER SERTLİĞİ
HARD LASTİKLER
LASTİK KALINLIĞI
MAX MM 2.1 MM
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR