GEWO NEXXUS EL PRO 43 SUPER SELECT
GEWO NEXXUS EL PRO 43 SUPER SELECT
GEWO NEXXUS EL PRO 48 SUPER SELECT
GEWO NEXXUS EL PRO 48 SUPER SELECT

GEWO NEXXUS EL PRO 48 SUPER SELECT (706)

Marka : GEWO
Fiyat : ₺2.650,00(KDV Dahil)

 

GEWO Nexxus SuperSelect - En yüksek gereksinimleri bile karşılayan Profesyonel oyuncu lastikleri, Oldukça karmaşık üretim süreci nedeniyle, bu lastikleri şimdiye kadar sadece GEWO'nun en iyi sözleşmeli oyuncuları için mevcuttu!

SuperSelect, özenle seçilmiş işleme kalitesi, sabit oynatma özellikleri ve karakteristikleri ve kalıcı hız ve dönüş oranları anlamına gelir. Özel bir yapıştırma ve üretim yöntemi, SuperSelect lastiklerimizin Quadri Aruna (dünyada ilk 15. sırada) ve çift erkekler ikinci dünya şampiyonu Alvaro Robles gibi profesyonel oyuncuların yüksek taleplerini karşılamasını sağlar. Hızı ve mükemmel enerji transferini idare edebilen oyuncular, arzulanan hiçbir şeyi bırakmayan bu yeni saldırı silahının keyfine varacaklar. GEWO'nun yeni hücum şaheserlerinin temelini oluşturan iki teknoloji yeniliği Super Select Transmission Tec (SSTT) ve Optimize Edilmiş Yörünge Tec (OTT) sayesinde yüksek hızlı, dönüş yüklü saldırı ve karşı saldırı kolay ve neredeyse hiç çaba harcamadan gerçekleşecek.

GEWO'nun zirveye çıkan oyuncular için yeni Profesyonel oyuncu seviyesi üst düzey lastiği!

 

 

GEWO Nexxus EL Pro 48 SuperSelect

En küçük ayrıntılar fark yaratır – oyununuz için nihai çözüm.

Bu SuperSelect çeşidi biraz daha esnek ve değişkendir; maksimum performansa sahip orta sertlikte lastik arayan oyuncular için mükemmel seçimdir. Son derece yapışkan üst lastik levha ve özel yapıştırma tekniği ile birlikte güç yüklü sünger, maksimum hız ve dönüş oranlarını garanti eder ve yine de pasif oyun durumları için yeterli kontrol sağlar. Orta mesafeli rallilerde ve masaya yakın durumlarda kendilerini rahat hisseden oyuncular, GEWO Nexxus EL Pro 48 SuperSelect'in ve topa mükemmel bir şekilde vurduğunuzda ürettiği net, güçlü sesin keyfine varacaklar.

 

 

Oyuncu tipi / özellikleri:

İyi tekniğe sahip spin odaklı oyuncular için idealdir.

Orta sert sünger segmentinin bir lastiği için maksimum mancınık, dönüş ve nihai hız.

Orta mesafeden ve masaya yakın mesafeden hız ve kontrol kaybı olmadan Güç oyunu elde eder.

 

 

Optimize Edilmiş Yörünge Tec (OTT)

Yeni GEWO Nexxus SuperSelect lastikleri, hızlanma ve stabilite açısından en yüksek gereksinimleri bile karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Amacımız, ağırlığını artırmadan lastiği daha dinamik ve elastik hale getiren daha kompakt bir sünger dokusu geliştirmekti. Yeni Optimize Edilmiş Yörünge Tec (OTT), bu geliştirmenin yenilikçi sonucudur.

Orta gözenekli süngerdeki (SuperSelect Sünger Hücreler) daha elastik hava hücreleri, sertliğine rağmen esnek ve dinamik bir his sağlar ve aynı zamanda ağırlıktan tasarruf sağlar. Sonuç olarak, süngerde daha yüksek bir yoğunluğa ulaşılır, bu da sadece daha fazla dönüş ve dinamik sağlamakla kalmaz, aynı zamanda daha uzun bir top yörüngesi sağlar.

Optimize Edilmiş Yörünge Tec (OTT), sert ve dinamik süngerlerle birlikte son teknoloji, yüksek performanslı masa tenisinin anahtarıdır.

 

 

Süper Seçim İletim Tec (SSTT)

Yepyeni Super Select Transmission Tec sistemimiz (SSTT), dönüş ve hızın topa optimum aktarımını sağlar. Yeni yüzey özellikleri, zorunlu olmayan hataları önleyen düz bir top yörüngesi ile spin yüklü topspin'lerin kolay bloke edilmesini ve karşı saldırıya geçmesini sağlar. Topun daha uzun süre kalmasını garanti eden özel lastik karışımı sayesinde, kendi topspin ataklarınız hala kolaylaşıyor ve birçok rakibiniz için zorlu bir mücadele sunacak.

DGC40+ 2.0

DGC40+ 2.0, top temasında tutarlı, güvenilir bağlantı anlamına gelir ve kavrama yüzeyi topun "kaymasını" önler. En yeni bilye neslinin (örn. GEWO Select Pro 40+ ***) piyasaya sürülmesi, lastik üst tabakaların daha da geliştirilmesini ve uyarlanmasını gerektirerek DGC40+ “Dynamic-Grip-Concept” 2.0 ile sonuçlandı. Üst tabaka, en yeni bilye nesillerinin gereksinimleri için özel olarak geliştirilmiş ve ayarlanmıştır. İleri gitmezsen geri gidersin!

Elastik Lastik

EL Lastik (Elastik Lastik), kompakt olmasına rağmen harika top teması geri bildirimi ve benzersiz bir his sağlar. Bu serinin tüm lastikler spin için yapılmıştır. Lastik deki iç pütür başları birbirinden daha küçük bir mesafede düzenlenmiştir ve EL lastiklerine göre biraz daha kalındır. Döndürme söz konusu olduğunda, DGC40+ 2.0 üst tabaka, top teması üzerine biraz daha büyük bir temas alanı sağladığı için gerçek gücünü (son derece güvenilir bağlantı ve maksimum dönüş) ortaya çıkarır. Yeni bir deneyimin tadını çıkarın!

 

 

LASTİK SINIFLARI
OFFENSİVE +
LASTİK SÜNGER SERTLİĞİ
HARD LASTİKLER
LASTİK KALINLIĞI
MAX MM 2.2 MM
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR