GEWO NEXXUS EL PRO 43
GEWO NEXXUS EL PRO 43
GEWO NEXXUS EL PRO 43

GEWO NEXXUS EL PRO 43 (3)

Marka : GEWO
Fiyat : ₺420,00(KDV Dahil)
HAVALE İNDİRİMİ

Gewo'nun Nexxus serisi modern oyun için tasarlanmıştır. Pro 38'e kıyasla Sünger sertliğinde 5 derecelik bir artışla Pro 43,de özellikle dikkat çekici bir güçle dönen spin ve hız durumlarda güçlü yönlerini gösterir. Pro 43, mükemmel bir hız ve his dengesi sunar. Hassas top spin, çok yönlü saldırgan oyun ve zengin varyant yapma etkisi nexxus serisinden beklenebilir. 40 + ABS Plastik toplara uygundur.

 

DGC 40 + 2.0 TEKNOLOJİSİ

GEWO HYPE EL / XT / KR lastiklerinin başarısının faktörlerinden biri yenilikçi DGC 40 + üst yüzey teknolojisiydi. DGC 40+,teknolojisi ile topun temas anında sabit, güvenilir kavrama anlamına gelir ve tutan üst yüzeyi topun "kaymasını" önler.

Yeni nesil top tanıtımı (örneğin GEWO Select Pro 40+ ***) ABS plastik top teknolojisi ile birlikte, aynı zamanda üst yüzeylerin daha da geliştirilmesi ve uyarlanması çağrısında bulunur.

Sonuç olarak DGC 40 + "dinamik top kavrama kavramı" 2.0. Üst tabaka, en son top nesillerinin gereksinimlerine göre özel olarak geliştirildi ve ayarlandı. Eğer ileri gitmezseniz, geriye doğru gidersiniz!

FLEX-TECH (XT) TEKNOLOJİSİ

Flex Tech GEWO için özel olarak geliştirilen esnek Sünger/kauçuk tasarım teknolojisidir. FLEX-TECH (XT), lastik’de etkileyici bir hız üretir.

DGC40 + 2.0 teknolojisi üst yüzey ile birlikte XT serisi lastiklerde, rakibinizin topspin' lerinin hızını enerjiye dönüştürür ve top raketinizi terk ettiğinde bu enerjiyi tekrar kendi vuruşunuzda serbest bırakır.

Lastikteki iç kısımdaki sivilce kafaları birbirinden daha büyük bir mesafede düzenlenir ve biraz daha incedir. Bu lastikler öncelikle hıza odaklanır.


ELASTİK LASTİK TEKNOLOJİSİ

Elastik EL Serisi Lastikler (Elastik özellikli lastik ), kompakt olmasına rağmen büyük top teması geri bildirimi ve benzersiz bir his sağlar.

Bu serinin tüm lastikleri etkili spin yapmak için üretilmiştir. Lastikler’deki sivilce kafaları birbirinden daha küçük bir mesafede düzenlenmiştir ve biraz daha kalındırlar.

Spin üretmek söz konusu olduğunda, DGC40 + 2.0 teknolojisi üst yüzey top teması üzerine biraz daha büyük bir temas alanı sağladığı için gerçek gücünü (son derece güvenilir hız ve maksimum dönüş) ortaya çıkarır. Yeni bir deneyimin tadını çıkarın!

 

SINIFI OFF ELASTİKİYET MEDIUM SPEED 118 CONTROL 96 SPİN 128 RENK KIRMIZI-SİYAH KALINLIK  2.1M 2.3MM

 

 

 

LASTİK SINIFLARI
OFFENSİVE
LASTİK SÜNGER SERTLİĞİ
MEDIUM LASTİKLER
LASTİK KALINLIĞI
2.1 MM