GEWO NEOFLEXX EFT 48 YEŞİL
GEWO NEOFLEXX EFT 48 YEŞİL
GEWO NEOFLEXX EFT 48 YEŞİL
GEWO NEOFLEXX EFT 48 YEŞİL
GEWO NEOFLEXX EFT 48 YEŞİL

GEWO NEOFLEXX EFT 48 YEŞİL (709)

Marka : GEWO
Fiyat : ₺1.350,00(KDV Dahil)

 

Gerçekten en iyi performansınızı sergilemek için önce doğru lastikleri bulmanız gerekecek. Neyse ki, optimum performans için basit bir seçim var - GEWO Neoflexx eFT. Yeni standart paket çözümü, çok yönlülük, oynanabilirlik ve büyük bağışlamanın mükemmel birleşimidir.

Eco boost (eTec) bu kauçuk serisinin odak noktasındadır. eTec her durumda doğru yerleştirmeyi, eğlenceyi ve kontrolü garanti eder - mevcut varyantlar: eFt 48, eFT 45 ve FT40. GEWO koç ekibimizin katıldığı birçok ürün toplantısında ve test serilerinde lastiklerle ilgili bir şey çok netleşti: Şampiyon yapan en hızlı lastik değildir. "Bu kadar basit: Başarılı olmak için, rakibinizden daha fazla puan kazanmak için her durumda güvenebileceğiniz bir lastiklere ihtiyacınız var." Bu lastik serisi, ihtiyacınız olan her şeyi mükemmel bir maliyet/performans oranında sağlar.

Daha fazla his, daha uzun top temas süresi ve daha yüksek dönüş oranları, ekonomik-Tensor lastik GEWO Neoflexx eFT 48'in temel özellikleridir. Yeni topların piyasaya sürülmesinden bu yana, birçok oyuncu özel gereksinimlerini karşılayan yeni bir lastik arıyor: Bu talep üzerine, modern masa tenisinde olmazsa olmaz olan, topun önemli ölçüde daha fazla yapışması için daha fazla tutuş sağlayan daha kavrayıcı bir yüzey dokusuna sahip yeni DGC40+ yüzey teknolojisine sahip yeni bir lastik geliştirdik. Yeni pembe NEAS süngeri, tüm hücum vuruşlarında yeterli hız sağlar ve olağanüstü Koreli oyuncu Yoo Nam Kyu tarafından birlikte geliştirilmiş ve kapsamlı bir şekilde test edilmiştir. Yeni pütür geometrisi ve 48° sertlikteki GEWO süngeri sayesinde lastik, top temasına mükemmel şekilde uyum sağlayarak her durumda güç (eSpeed) ve tutuş (DGC40+) sağlar.

Teknolojiler:

eSpeed ​​/ eSpin-Technology "eşleşmeniz için eko(nomik) güçlendirme"

Bu lastik serisinin sloganıdır. Bu lastik jenerasyonu, yeni geliştirilmiş bir süngerin, kavrayıcı bir yüzeye ve yeni pütür düzenine sahip mükemmel bir kombinasyonuna dayanmaktadır. Daha sert lastikler (45° ve 48°) hıza (eSpeed) odaklanır - daha yumuşak lastik (40°) dönüşte. eSpeed ​​/ eSpin - elinizden gelenin en iyisini yapın. GEWO Neoflexx eFT - daha fazlasını bekleyin!

NEAS: "Yeni Verimlilik Aktif Sistemi"

Kesinlikle doğru. Yeni geliştirilen NEAS süngeri, tüm hücum vuruşlarında yeterli hız sağlar - ancak, bu serinin öncelikli olarak odaklandığı şey kontroldür. Tüm sınıflardaki oyuncular için uygundur.

DGC40+:

Kanıtlanmış DGC40+ "Dinamik Kavrama Konsepti", topun tahtaya çarptığında eşit ve güvenilir şekilde bağlanmasını garanti eder, yeni yüzey dokusu (poli)topun "kaymasını" ve top lastikten ayrıldığında enerji kayıplarını önler. Yüzey, poli topun yeni gereksinimleri için özel olarak geliştirildi ve ayarlandı.

 

 

LASTİK SINIFLARI
OFFENSİVE
LASTİK SÜNGER SERTLİĞİ
HARD LASTİKLER
LASTİK KALINLIĞI
2.1 MM
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR