GEWO NEOFLEXX EFT 45 YEŞİL
GEWO NEOFLEXX EFT 45 YEŞİL
GEWO NEOFLEXX EFT 45 YEŞİL
GEWO NEOFLEXX EFT 45 YEŞİL

GEWO NEOFLEXX EFT 45 YEŞİL (708)

Marka : GEWO
Fiyat : ₺1.350,00(KDV Dahil)

 

Gerçekten en iyi performansınızı sergilemek için önce doğru lastiği bulmanız gerekecek. Neyse ki, optimum performans için uygun bir seçim var - GEWO Neoflexx eFT. Yeni standart paket çözümü, çok yönlülük, oynanabilirlik ve büyük bağışlamanın mükemmel birleşimidir.

Eco boost (eTec) bu lastik serisinin odak noktasındadır. eTec her durumda doğru yerleştirmeyi, eğlenceyi ve kontrolü garanti eder - mevcut varyantlar: eFt 48, eFT 45 ve FT40. GEWO koç ekibimizin katıldığı birçok ürün toplantısında ve test serilerinde lastiklerle ilgili bir şey çok netleşti: Şampiyon yapan en hızlı lastik değildir. "Bu kadar basit: Başarılı olmak için, rakibinizden daha fazla puan kazanmak için her durumda güvenebileceğiniz bir lastiklere ihtiyacınız var." Bu lastik serisi, ihtiyacınız olan her şeyi mükemmel bir maliyet/performans oranında sağlar.

Bu ekonomik Tensör lastiği, şimdiden büyük bir başarı elde etmiş olan kavrayıcı ve şeffaf DGC40+ yüzeyi ve yeni NEAS süngerine sahiptir. GEWO Neoflexx eFT 45, "Dynamic-Grip-Concept" ve modern masa için ihtiyacınız olan her şey (yüksek yörünge, olağanüstü top dönüşü ve çok çeşitli sıkma ve vuruş varyasyonları). Eco-Boost paketi, mükemmel bir dönüş/hız oranı, yüksek çok yönlülük sunar ve DGC40+ üst lastik levha sayesinde yüksek güvenilirlik ve tutarlı oyun özellikleri sağlar.

Teknolojiler:

eSpeed ​​/ eSpin-Technology "eşleşmeniz için eko(nomik) güçlendirme"

Bu lastik serisinin sloganıdır. Bu lastik jenerasyonu, yeni geliştirilmiş bir süngerin, kavrayıcı bir yüzeye ve yeni pütür düzenine sahip mükemmel bir kombinasyonuna dayanmaktadır. Daha sert lastikler (45° ve 48°) hıza (eSpeed) odaklanır - daha yumuşak lastik (40°) dönüşte. eSpeed ​​/ eSpin - elinizden gelenin en iyisini yapın. GEWO Neoflexx eFT - daha fazlasını bekleyin!

NEAS: "Yeni Verimlilik Aktif Sistemi"

Kesinlikle doğru. Yeni geliştirilen NEAS süngeri, tüm hücum vuruşlarında yeterli hız sağlar - ancak, bu serinin öncelikli olarak odaklandığı şey kontroldür. Tüm sınıflardaki oyuncular için uygundur.

DGC40+:

Kanıtlanmış DGC40+ "Dinamik Kavrama Konsepti", topun tahtaya çarptığında eşit ve güvenilir şekilde bağlanmasını garanti eder, yeni yüzey dokusu (poli)topun "kaymasını" ve top lastikten ayrıldığında enerji kayıplarını önler. Yüzey, poli topun yeni gereksinimleri için özel olarak geliştirildi ve ayarlandı.

 

 

 

LASTİK SINIFLARI
OFFENSİVE -
LASTİK SÜNGER SERTLİĞİ
MEDIUM LASTİKLER
LASTİK KALINLIĞI
2.1 MM
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR