GEWO Blade In-Force PBO-PC OFF
GEWO Blade In-Force PBO-PC OFF
GEWO Blade In-Force PBO-PC OFF
GEWO Blade In-Force PBO-PC OFF
GEWO Blade In-Force PBO-PC OFF

GEWO In-Force PBO-PC OFF (714)

Marka : GEWO
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺4.900,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.920,00(KDV Dahil)

 

GEWO Force Serisi – Canlılık, Hassasiyet, Yenilik demektir.

Başarı hikayesi devam ediyor! Her şey 2011'de Force ARC Off ile başladı ve hikaye şimdi yeni GEWO Force serisi ile devam ediyor. Modern yüksek performanslı masa tenisinin gereksinimlerini karşılamak için yeni kompozisyonlar ve malzemeler birleştirildi. Popüler Force ARC Off'un bileşimi değişmeden kalırken, tahtanın dengesi son teknoloji masa tenisi tahtalarından yapılan taleplere göre uyarlanmıştır.

GEWO In-Force PBO-PC OFF

Bu tahtada, GEWO malzeme uzmanları, bir GEWO tahtasında ilk kez PBO-PC fiber kullanarak, benzersiz bir tahta özellikleri olan kombinasyonu oluşturmayı başardılar.

Dengeli, oldukça yumuşak bir his elde etmek için dayanıklı, hız ve hissi birleştiren ve sert vuruşlar için fazlasıyla yeterli güç rezervi sağlayan bir tahta bileşimi. Gerçek olamayacak kadar iyi mi? GE-WO In-Force PBO-PC Off ile değil! Yeni PBO-PC fiberin sertliği ile birleşen özel yapıştırma tekniği, hızlanma ve kontrol açısından harika oyun özellikleri sağlar. GEWO üst düzey tahta yelpazesinde gerçek bir yenilik. İnce Limba dış katmanları sayesinde tahta ayrıca daha uzun top teması ve mükemmel dönüş oranları sağlar.

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR