GEWO CODEXX EL PRO 52
GEWO CODEXX EL PRO 52

GEWO CODEXX EL PRO 52 (690)

Marka : GEWO
Fiyat : ₺690,00(KDV Dahil)

Özellikle kısa mesafeli ve hızlı harekete dayanan patlayıcı, masaya yakın oyun stilleri için tasarlanan yeni Codexx EL Pro 52.5 (Elastik Güç), düşük top sıçraması ve tüm kontrol ile birlikte dönüş, hız ve stabilite sunar. Yüksek baskı altında olduğunuz durumlarda bile doğru cevapları bulmanız gerekecektir.

Bu lastik, hücum durumlarında tam gücünü ortaya koyarken, dönüş açısından zengin servisler ve kısa duraklar için hala fazlasıyla kontrol ve his sağlıyor. Bu ki, modern güç masa tenisi için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Tehlikeli yörünge ile ters dönüşe karşı topspin'leri açmak için mükemmel dönüş oranları

Tüm vuruşlarda mükemmel top bağlantısı, kayma yok, kontrolsüz zıplama yok.

Masaya yakın sert topspinler ve karşı-topspinler artı orta mesafe rallileri için fazlasıyla yeterli güç sunar.

Oldukça kısa menzilli ve patlayıcı hareketlere ve yüksek hıza güvenen, masaya yakın saldırgan oyundan ödün vermeyen, güç, kararlılık ve dönüş sağlar.

 

 

 

Lastiğin Tanımı ve Teknolojisi :

 

Yeni GEWO Codexx lastik serisi, Avrupa ve Asya lastiklerinin mükemmel bir kombinasyonu olarak tasarlanmıştır. Dinamik, sert bir sünger ile hafif yapışkan ama yine de esnek bir üst tabakayı (Architect Technology) birleştirir. Yeni GEWO Codexx lastikleri, tehlikeli, puan kazandıran masaya yakın oyun için üretilmiştir ve tonlarca güç ve dönüş üretir. Popüler Nexxus Hard serisiyle karşılaştırıldığında, yeni Codexx lastikleri, hafif yapışkan üst lastik levha sayesinde daha da fazla dönüş sağlar. Daha uzun bekleme süresi (Arc Hit Teknolojisi) nedeniyle, masa üstü durumlarda da daha fazla kontrol sağlarlar.

GEWO CODEXX - Sert süngerler ve yapışkan üst tabaka ile üstün güç oyununun anahtarı. 

 

Arc Hit Teknolojisi (Mimar)

 

Sayısız test serisinde, GEWO geliştirme ekibi, en iyi GEWO oyuncularıyla işbirliği içinde, puan kazandıran ancak kontrol edilebilir güç için sert bir sünger ve yapışkan yüzeyi birleştiren bir çözüm tasarladı. Üst tabakayı süngere bağlamak için yeni bir yapıştırma teknolojisi kullanan devrim niteliğindeki ARC Vuruş Teknolojisi, döner, kavisli ve uzun yörüngeler sağlayarak rakibinizi muazzam bir baskı altına alır. Optimum enerji aktarımı, maksimum hızı ve mükemmel tutuşu garanti eder.

Yeni ARC sünger teknolojisi, özel gözenek dizisinin esnekliği sayesinde oyuncuların daha fazla güç ve dinamiğin yanı sıra kavisli yörüngeler ve mancınık etkisi için daha sert süngerlerden faydalanmalarını sağlar. Yenilikçi HIT Teknolojisi (İsabet Darbe Teknolojisi), kontrolü ve esnekliği sağlar, hırslı oyuncuların hassas, dönüş yüklü saldırılarla rakiplerine hükmetmesi gerekir. Yenilikçi bir lastik karışımı ve yüzeyi ile Codexx lastikleri, ABS topları ile daha fazla dönüş üretir ve optimize edilmiş enerji aktarımı sağlar. Hafif yapışkan üst tabaka ekstra dönüş sağlar ve tehlikeli yörüngeler sağlar. Teknolojilerin bu kombinasyonu ile Codexx lastikleri başarınızın temelini oluşturacaktır.

 

 

SINIFI OFF/OFF- ELASTİKİYET HARD SPEED 135 CONTROL 81 SPİN 128 RENK KIRMIZI-SİYAH KALINLIK 2.0M - 2.2M

 

LASTİK SINIFLARI
OFFENSİVE - OFFENSİVE
LASTİK SÜNGER SERTLİĞİ
HARD LASTİKLER
LASTİK KALINLIĞI
2.2 MM 2.0 MM
Benzer Ürünler