GEWO ARUNA OFF
GEWO ARUNA OFF
GEWO ARUNA OFF
GEWO ARUNA OFF
GEWO ARUNA OFF

GEWO ARUNA OFF (534)

Marka : GEWO
Fiyat : ₺2.400,00(KDV Dahil)
HAVALE İNDİRİMİ

 

Karbon takviyeli tahtaların oldukça sert ve çok hızlı olduğunu düşünen oyuncular, karbon katmanı olmayan ancak yine de yeni ABS topların taleplerini karşılamak için yeterli hızda güçlü bir Off tahta arayan oyuncuların yeni GEWO Aruna OFF'a daha yakından bakmalıdır.

Aruna Off, ek kat olarak karbon malzeme kullanılmadan üretilen bir tahtadır. Saldırgan bir güç tahtası oluşturulacak şekilde birbirine özenle yapıştırılmış özel olarak seçilmiş ve test edilmiş yedi ahşap katmandan oluşur!

Tahta, spin ve karşı-spin vuruşları ile masanın yakınında oynamak için ve ara sıra yarı mesafeli oyunlar için tasarlanmıştır, ancak yine de masanın üzerindeki oyun için yeterli kontrol ve geri bildirim çok daha etkili ve kontrollüdür. Ayrıca Tahtanın kenarında darbelere karşı ekstra koruma katmanı yapılmıştır.

Quadri Aruna birden fazla Afrika Kupa şampiyonu, güçlü forehand’i  ve dünya dışı oyun stili ile ünlüdür. Aruna'nın 2018'de dünya sıralamasında ilk 20'ye girmesine ve şimdi masa tenisi ailesinin en iyi yıldızlarından biri olmasına şaşırmamalı. Materyali söz konusu olduğunda, kesinlikle güvenli tarafta olmalı ve bu yüzden 2019 yazından beri GEWO ürünlerimize güveniyor. Deneyimli tahta uzmanlarımız ve üst düzey oyuncu Quadri Aruna'nın yakın işbirliği, En yüksek talepleri karşılayan ve özellikle ince kaplama hayranları için tasarlanmış bir tahta serisi ile karşınızdadır. % 100 Aruna!

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR