GEWO ARUNA ENERGY ARC OFF
GEWO ARUNA ENERGY ARC OFF
GEWO ARUNA ENERGY ARC OFF
GEWO ARUNA ENERGY ARC OFF
GEWO ARUNA ENERGY ARC OFF

GEWO ARUNA ENERGY ARC OFF (535)

Marka : GEWO
Fiyat : ₺3.300,00(KDV Dahil)
HAVALE İNDİRİMİ

GEWO Aruna Energy ARC OFF, 5 kat ahşap ve 2 kat aramid karbon fiber malzemeden üretilmiştir., hız, sertlik, pasif ve dönme açısından zengin vuruşlar için gerekli duygunun dengeli bir kombinasyonunu oluşturacak şekilde tasarlanmıştır.

Dolayısıyla, rotasyon gelişiminden ödün vermek zorunda kalmadan, saldırgan güçlü bir masa tenisi oyunu için hız ve kontrol arasında en uygun dengeyi arıyorsanız, yeni GEWO Aruna Energy ARC'de aradığınızı bulabilirsiniz. Ayrıca Tahtanın kenarında darbelere karşı ekstra koruma katmanı yapılmıştır.

 Quadri Aruna birden fazla Afrika Kupa şampiyonu, güçlü forehand’i  ve dünya dışı oyun stili ile ünlüdür. Aruna'nın 2018'de dünya sıralamasında ilk 20'ye girmesine ve şimdi masa tenisi ailesinin en iyi yıldızlarından biri olmasına şaşırmamalı. Materyali söz konusu olduğunda, kesinlikle güvenli tarafta olmalı ve bu yüzden 2019 yazından beri GEWO ürünlerimize güveniyor. Deneyimli tahta uzmanlarımız ve üst düzey oyuncu Quadri Aruna'nın yakın işbirliği, En yüksek talepleri karşılayan ve özellikle ince kaplama hayranları için tasarlanmış bir tahta serisi ile karşınızdadır. % 100 Aruna!

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR