Dr. Neubauer Rubber Explosion Pro
Dr. Neubauer Rubber Explosion Pro

Dr. Neubauer Rubber Explosion Pro (677)

Fiyat : ₺1.680,00(KDV Dahil)

Orijinal açıklama Dr. Neubauer:

EXPLOSION PRO, klasik kısa pütür lastik EXPLOSION'ımızın daha da geliştirilmiş halidir. Bu yeni sürüm hala kontrol, saldırı seçenekleri ve yıkıcı etkiler arasında çok iyi bir uzlaşma ile karakterizedir. EXPLOSION PRO ile hem hızı hem de elde edilen yıkıcı etkiyi artırmayı başardık.Lastik, genel olarak daha "patlayıcı" oynar, çünkü top, karşı vuruşta ve özellikle düz atış yaparken güçlü bir şekilde hızlandırılabilir.

Rakibi hata yapmaya teşvik edecek daha düz bir top sıçraması burada görülebilir. EXPLOSION PRO ayrıca, tüm vuruşlarının yüksek düzeyde güvenlikle gerçekleştirilebilmesi için iyi ila çok iyi kontrole sahiptir. Kontrol ve yıkıcı etki arasındaki en iyi uzlaşma, daha ince sünger kalınlıklarıyla (1,2 ve 1,5 mm) elde edilir. Daha kalın bir süngerle yüzey daha hızlı hale gelir, ancak biraz daha az bozucu etki üretir.

Kurulum tavsiyesi:

Lastik önceden yapıştırıcı ile kaplanmıştır. Lütfen yüzeye ek bir ince tabaka su bazlı yapıştırcı sürün ve tahta ya normal bir şekilde yapıştırıcı uygulayın, ardından 10-15 dakika kurumasını bekleyin. Son olarak, lastiği dikkatlice tahtanın üzerine yuvarlayın ve çıkıntılı kısmı kesin.

 

 

 

LASTİK SINIFLARI
ALLROUND OFFENSİVE
LASTİK KALINLIĞI
1.5 MM 1.2 MM
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR