1920 yılında ilk Cumhurbaşkanı Mukaihara SekiHajime, selefi Ha Isseki bir şirket kurdu (merkezi selüloid devralma), Japonya Masa Tenisi Co kurdu., Ltd. 1947'de bugün ulaştık. 

En ünlü Japon masa tenisi üreticilerinden biri olan Nittaku, elit seviyelere kadar yeni başlayanlar için uygun yüksek kaliteli ve profesyonel masa tenisi ekipmanlarını geniş bir yelpazede üretmektedir. Hemen hemen tüm Lastikler, Tahtaları ve diğer ekipmanları Japonya'da yapılır.

Adil Spor Türkiye'de bulunan tek  Nittaku bayisidir. Tüm Nittaku ürünlerimiz doğrudan tam yetkili Nittaku Japon'yadan satın alınır, bu nedenle üreticiden gelen ürünlerin taze orijinal ürünler olduğundan emin olabilirsiniz.

Adil Spor, ideal özel kombinasyon için lastik ve tahta tasarlamada uzmanlardır. Birlikte son derece iyi çalıştığımızı bildiğimiz tahtaları ve lastik kombinasyonunu kullanıyoruz. 

Şu anda daha popüler Nittaku ürünlerinden bazılarını satıyoruz ve insanların ne istediğini keşfederken ürün yelpazesini daha geniş inşa etmeye çalışıyoruz. Burada Nittaku ürün yelpazemizi bulabilirsiniz.

 

Stokta olmayan bir Nittaku ürünü varsa, lütfen bize bildirin, çünkü genellikle sizin için Sipariş verebilir ve gelecekte stoklayabiliriz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR