GEWO NEXXUS XT PRO 48

 

XT Pro 48, Nexxus serisindeki en sert süngerli ve en hızlı lastiktir. Son derece güçlü. Düşük açısı ve etkili bir yörüngesi ile hızlıdır. Tam vuruşlarda, bu lastik tüm gücünü ve enerji potansiyelini ortaya çıkarır. 48° sert süngerin hızı ve dinamiklerine rağmen, XT Pro 48, (grippy) kavrama etkisi iyi olan üst yüzeyi ile modern servis/dönüş durumlarında, bloklarda ve  ani hareketlerde kullanılan vuruşlar için inanılmaz güvenilirliği sayesinde şaşırtıcı bir his sağlar. 40 + ABS Plastik toplara uygundur.

 

GEWO NEXXUS EL PRO 48

 

Gewo'nun Nexxus serisi modern oyun için tasarlanmıştır. EL Pro 48, EL Nexxus lastikleri içinde en hızlı ve sert süngerli olanıdır. Bu sertlik büyük bir hız sağlar, ancak üst yüzey ile birleştirildiğinde hala önemli bekleme süresi ve dönüşün oluşturulmasına izin verir. EL Pro 48, rallilere etkili bir şekilde hakim olmak için toplam güce öncelik veriyor. Hassas top spin, çok yönlü saldırgan oyun ve zengin varyant yapma etkisi nexxus serisinden beklenebilir. 40 + ABS Plastik toplara uygundur.

 

GEWO NEXXUS EL PRO 43

 

Gewo'nun Nexxus serisi modern oyun için tasarlanmıştır. Pro 38'e kıyasla Sünger sertliğinde 5 derecelik bir artışla Pro 43,de özellikle dikkat çekici bir güçle dönen spin ve hız durumlarda güçlü yönlerini gösterir. Pro 43, mükemmel bir hız ve his dengesi sunar. Hassas top spin, çok yönlü saldırgan oyun ve zengin varyant yapma etkisi nexxus serisinden beklenebilir. 40 + ABS Plastik toplara uygundur.

 

GEWO NEXXUS EL PRO 38

 

Gewo'nun Nexxus serisi modern oyun için tasarlanmıştır. EL Pro 38, Nexxus serisinin en yumuşak olan lastiğidir. Bu yumuşaklık, tüm vuruşlarınızda önemli bekleme süresi ve kontrolü sağlar. Pro 38, etkili spin yapmaya öncelik veriyor ancak yine de bir noktada sayıyı bitirmek için iyi bir hıza sahiptir. Hassas top spin, çok yönlü saldırgan oyun ve zengin varyant yapma etkisi nexxus serisinden beklenebilir. 40 + ABS Plastik toplara uygundur.

 

 

 


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR