Robotlar

Hayatımızın birçok alanında olduğu gibi masa tenisi oyunlarında da antrenmanları kolaylaştıran mükemmel tasarımlar olarak kabul görüyor. SANWEİ bu alanda tasarım ve üretim yapan en profesyonel firma olarak bilinmektedir. Robot çeşitleri bilgisayar yazılımları ile desteklenerek yalnızca belirli noktalara değil farklı noktalara atış yapabilme özellikleri ile ön plana çıkmakta. Masa tenisi çalışmalarında karşınızda kimsenin olmaması artık sorun değil. Topu atış hızı, atış yönü profesyonel olarak belirlenen robotlar ile artık maçlarınız daha kaliteli ve keyifli bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

Sanwei Masa Tenisi Robotlarının Özellikleri

Robotlar dakikada yaklaşık olarak 30 ila 100 top atabilme özelliğine sahiptir. Oyun hızınızı ve konsantrenizi bozmadan seri bir şekilde çalışma yapabilirsiniz. Değişken falso ve hız özelliğine sahip olup top atış yönlerini ve hızınızı kendiniz ayarlayabilirsiniz. Pinpon masasının rakip tarafına sabitlenerek kullanılır ve asla sizi rahatsız edecek bir titreşim yaratmaz. İlk modellere göre tasarımlara verilen özellikler yüksek performans sağlıyor.

Masa Tenisi Robotları Uygun Fiyat Seçenekleri İle Sitemizde

Teke tek ve günlük eğitimleri kolaylaştıran robotlar, yalnızca bu alanda hizmet veren iş yerleri, spor merkezleri için değil masa tenisi günlük hayatında oynamayı tercih edenler için de düşünülmüş mükemmel tasarımlardır. Evlerde veya iş yerleriniz de hayatınızın vazgeçilmezi olan masa tenisini artık karşınızda rakip olmadan d oynayabilirsiniz. Oyunu profesyonel oynayanlar ve bu alanda düzenlenen olimpiyatlara hazırlanan oyuncular ise robotlar sayesinde çalışmalarını aksatmadan devam ettirebilirler. Sanwei masa tenisi robotları, 100 adete kadar top alabilme ve atış özelliğine sahiptir. Markanın garantisi altında satışa sunulan robotlar, uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Ergonomik ve kolay montaj özelliğine sahiptir. Ayrıca piyasada hiçbir yerde bulamayacağınız fiyatlarla sitemizde satışa sunulan robotlar son derece ekonomik bir seçimdir.

Piyasanın En İddialı Antrenman Robotları Sitemizde

Masa tenisi malzemeleri, ekipmanları ve robotları en uygun fiyatlarla mağazamızda satışta. Tüm ürünleri tek bir adresten inceleyerek sipariş verebilirsiniz. Ürünlerimiz bu alanda lider markaların yepyeni tasarım çeşitlerinde oluşmaktadır. Tüm masa tenisi ekipman ihtiyaçlarınızı ve hiçbir yerde bulamayacağınız ürünleri sitemizde bulabilirsiniz.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR