ADiLSPOR 2006 yılından beri Türkiye’deki tek Avalox Avx distribütörüdür.


Güvenilir masa tenisi ürünleri satan firmamız, aldığınız tüm ürünlerin orijinal olduğunu garanti eder.
Yani alışverişlerinizde güvenliğinizden ve rahatlığınızdan emin olun.


Avalox markası Çin’de çok hürmet gören bir marka, dünyanın en iyi oyuncuları ki bunun içinde eski dünya şampiyonları ve hala dünya sıralamasında üst sıralarda yer alan oyuncular da dahil olmak üzere birçok masa tenisi oyuncusu tarafından kullanılmaktadır.

Piyasada ne yazık ki çok fazla sahte Avalox tahta bulunmakta ve bu tahtalar orijinalinden çok zor bir biçimde ayırt edilmektedir. Fakat aynı kalitede olmadıkları ve çok ucuz bir fiyata satıldıkları aşikar. Bizim ürünlerimiz direkt olarak Avalox firmasından gelmektedir ve tamamıyla orijinaldir.


Ürünlere ilişkin daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sorularınızı yanıtlamak bizi mutlu eder. ([email protected])


Avalox tahtaların dünya üzerinde birçok kişi tarafından tercih edilmesi sponsorlar ile ilgili değil tamamen ürünlerin kalitesiyle ilgilidir. Bu sporcular Avalox’u kalitesi yüzünden seçiyor, üreticinin sponsorluğunu aldığı için değil.

Çoğu Avalox tahtası yumuşak bir his ve geniş sweet spot sağlar.
Bunlar, daha çeşitli spin hamleleri yapmanızı sağlarken aynı zamanda rakibinizin de bu hamlelere cevap verebilmesini engeller.
Tahtalar yumuşak dokunuşlarda size üst düzey kontrol ve hamle olanağı sağlar. Bu açılış oyununda, kısa-kısa ve drive vuruşlarında kontrolü elden bırakmamanıza yardımcı olur.
Fakat rallide topa sert vurursanız, tahtanın gerçek gücünü hissedersiniz.


İyi oyuncular bilir ki  top hissi ve kontrolü, hızdan daha önemlidir.
Herkes topa sertçe vurabilir fakat masaya isabet ettirmek istiyorsanız iyi bir kontrol ve hamleler için de iyi bir top hissine ihtiyacınız vardır.  
Mükemmel tahta tanımına en güzel cevap: Avalox’tur.
Japan marangozlar ve isveçli mühendisler tarafından üretilen bu tahtalar, piyasanın en iyisidir.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR