V5 PRO OFF - NANO FLEX COMBO
V5 PRO OFF - NANO FLEX COMBO
V5 PRO OFF - NANO FLEX COMBO
V5 PRO OFF - NANO FLEX COMBO

V5 PRO OFF - NANO FLEX COMBO (623)

Marka : SANWEI
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺1.500,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.275,00(KDV Dahil)
HAVALE İNDİRİMİ

SANWEİ ABS 40+ HD MAÇ TOPU 3'LÜ

SANWEİ TEKLİ KILIF TURUNCU HEDİYE..

Çinli üretici Sanwei tarafından üretilen V5 Pro, karbon gibi ek malzeme içermeyen oldukça etkili bir atak tahtasıdır. Özel olarak seçilmiş yedi katmana sahip saf ahşap dan üretilmiştir . Dış katmanlar dişbudak ağacından yapılmıştır ve tahtaya orta sertlikte ve hatta sert bir dokunuş hissi sağlar. Bu nedenle, bu tahta çok fazla güç üretir ve ek malzemeler olmamasına rağmen orta mesafeden bile sert, hızlı topspin yapabilmenizi sağlar.

V5 Pro, oyunculara Stiga Clipper Wood ve Nittaku Keman kombinasyonunu hatırlatabilir. Bununla birlikte, V5 Pro bu tahtaların her ikisinden de daha hızlıdır, daha az titreşim yaratır ve daha iyi bir his sunar. Bu nedenle, özellikle saf ahşap tahtaları takdir eden, ancak klasik bir atak tahtadan daha dinamiklik ve hız arayan oyunculara uygundur. Tüm Sanwei tahtalarında olduğu gibi, işçilik son derece yüksek bir standarttadır ve tahta, özellikle Japon tahtalarına kıyasla daha uygun fiyata satılmaktadır.

 

 

· Tahta Ağırlığı: yakl. 85g +2

· Tahta Uzunluğu: 15.7cm

· Tahta Genişliği: 15.0cm

· Tahta Kalınlığı: 6.8mm

 

· Tahta Yapısı: Yedi kat ahşap kaplama

 

SINIFI OFF ELASTİKİYET MEDİUM SPEED 13 CONTROL 11 AĞIRLIK 85GR+ KATMAN 7 PLY WOOD SAP FL-ST-AN

 

 

 

 Nanoflex - Esnek yüksek gerilim teknolojisi ile Ultimate Weapon

Sizin için uygun bir lastik seçeneği: Nanoflex yenilikçi devrim olağanüstü etkisi ile yeni bir gelişmedir. Bu son yüksek state-of-the-art teknoloji ile premium lastiktir. Her düzeyde oyuncular bu lastiğin geliştirilmesinde ve test sırasında katıldı. GEWO teknisyenleri Nanoflex, bir geometri uyarlanmış pütürlü yapısı ile yeni bir yenilikçi yüksek teknoloji lastik dizi oluşturduk. Sonuç ivme gibi bir mancınık veren bir hücum silahı.

 

Yeni geliştirilen pütür geometri, tüm oynanan durumlarda son derece patlayıcı spinli vuruş garantisiyle top yüzeyine uyum sağlar. Çok yapışkan, gerginlik yüzeyi çok dinamik, elastik yüzeye büyük dönüş derecelendirme sayesinde üretir. Nanoflex serisi, tüm profesyonel ve ciddi oyuncular için spin ve güç optimum dinamikleri ile muazzam bir duygu sunmaktadır.

 

Bu yüksek dinamikleri ile zor ve en hızlı versiyonu. Bu lastik agresif, saldıran noktayı kazanmak isteyen üst düzey profesyonel oyuncular için geliştirdi. Rakibiniz En sert ve tehlikeli kontra spin ile yanıtlanabilir. Muazzam bir mancınık üretimine rağmen Nanoflex FT48 normalde  ulaşılmaz görünen  kontrolü bu kategoride bir lastikle sunuyor. Nanoflex FT48 patlayıcı silah etkisiyle titreşimi senin rakibine verir.

 

SINIFI OFF+ ELASTİKİYET HARD SPEED 120 CONTROL 91 SPİN 115 RENK KIRMIZI-SİYAH KALINLIK 1.9MM 2.1M

 

Benzer Ürünler