SANWEİ TARGET NATİONAL 4 AL 3 ÖDE
SANWEİ TARGET NATİONAL 4 AL 3 ÖDE

SANWEİ TARGET NATİONAL 4 AL 3 ÖDE (639)

Marka : SANWEI
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺2.000,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.500,00(KDV Dahil)
HAVALE İNDİRİMİ

  • Sanwei'den Modern Çin Lastiği
  • Hafif yapışkan ve çok dönen üst tabaka ile birlikte 39-40 ° sert sünger
  • Kontrol değeri iyi olan saldırgan topspin oyuncuları için

Bu lastik diğer Target serilerinin geliştirilmiş versiyonudur.

Target National, yeni 40+ plastik top için özel olarak tasarlandı. Ultra ince, yapışkan bir yüzey ve dinamik bir sünger kombinasyonu ile yeni üretim tekniği maksimum dönüş ve hız sağlar.

Dünya çapında çok sayıda rekabetçi oyuncu zaten Target National kullanmaktadır. Target National lastikde ( 39-40 °) derece mavi sünger kullanılmıştır. Bu nedenle, mavi süngerli Target National Avrupa oyun stili için mükemmel bir şekilde uyum sağlamaktadır. Bu süngerin yüksek falso veren üst tabaka ile kombinasyonu, spin odaklı saldırgan bir oyun tarzı sağlar. Alman ESN üretimi lastiklerin veya Japon üretimi lastiklerin aksine, Target National'ın yüksek bir mancınık etkisi yoktur. Özellikle çok sayıda rotasyona dayanan oyuncular tarafından takdir edilen bir özelliğe sahiptir. Blok ve karşı saldırı yaparken, eksik mancınık etkisi önemlidir, çünkü bu vuruşlar yüksek kontrol gerektiren vuruşlardır. Aksi taktirde hata yapma olasılığı maksimum seviyeye çıkacaktır. Target National lastikte ise mancınık etkisi olmadığından rakibinizden gelen etkili toplarda daha az hata oranı olacaktır. Target National lastik ile DHS Hurricane 3 lastiği kıyasladığımızda süngerinin daha yumuşak olduğunu ve spin özelliği olarak daha hızlı bir lastik olduğu açıkça gözlenmektedir.

Daha sert lastiklerde olduğu gibi Sanwei Target National, lastik ile ağ üzerinde oldukça düşük bir yörüngeye sahip açıda vuruşlar yapıyor. Top, Avrupa tarzı lastiklere kıyasla oldukça düz ve doğrudan fileye yakın gitmektedir. Target National, masadan uzaklaşmak için kullanılabilir, ancak şutta çok yüksek bir yay (mancınık etkisi) yapmadığından iyi bir teknik gerektirir ve topla zamanlama ve temas açısından hataya fazla yer yoktur.

 

Sanwei Target National lastik ile oynayabilecek en uygun oyuncu türü, aynı zamanda iyi bir tekniği olan, ilk fırsatta bir topspin vuruşu ile saldıran ve ardından tüm oyun boyunca saldırmaya devam eden çok agresif bir oyun stili olan oyunculardır.

 

 

SINIFI OFF ELASTİKİYET MEDİUM+ SPEED 16 CONTROL 12 SPİN 14 RENK KIRMIZI-SİYAH KALINLIK MAX

 

Benzer Ürünler