NANO FLEX FT 48 - Balsa Carbo Fibre COMBO
NANO FLEX FT 48 - Balsa Carbo Fibre COMBO
NANO FLEX FT 48 - Balsa Carbo Fibre COMBO
NANO FLEX FT 48 - Balsa Carbo Fibre COMBO

NANO FLEX FT 48 - Balsa Carbo Fibre COMBO (643)

Marka : DONIC
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺2.116,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.692,80(KDV Dahil)
HAVALE İNDİRİMİ

SANWEİ TEKLİ KILIF TURUNCU HEDİYE..

SANWEİ HD MAÇ TOPU 3'LÜ 1 KUTU HEDİYE..

Nanoflex - Esnek yüksek gerilim teknolojisi ile Ultimate Weapon

Size uygun bir lastik seçimi: Nanoflex yenilikçi devrim harika etkisi ile yeni bir gelişmedir. Bu son yüksek state-of-the-art teknoloji ile premium bir lastiktir. Her düzeyde oyuncu bu lastiğin geliştirilmesinde  ve test sırasında katıldı. GEWO teknisyenleri Nanoflex, bir geometri uyarlanmış pütürlü yapısı ile yeni bir yenilikçi yüksek teknoloji lastik dizini oluşturdu. Sonuç ivme gibi bir mancınık veren bir hücum silahı.

 

GEWO Nanoflex Nanoflex serisinin orta süngeri ile inşa edilmiştir. 

Bu lastik onun Orta + sünger sert FT48 FT40 ve yumuşak sürümü arasındaki boşluğu kapatır. pip geometri spin ve hız arasında mükemmel bir denge oluşturmak amacıyla geliştirilmiştir. Masaya yakın veya orta mesafe, İster FT45 fazla hassas basınçla oyun ve spin stratejilerinde değişen büyük bir seçenek sunar. Nanoflex FT45 spin ve güç üzerinde ana odak ile orta sünger arayan top spin oyuncular için idealdir.

 

 

 

SINIFI OFF ELASTİKİYET MEDİUM+ SPEED 113 CONTROL 95 SPİN 115 RENK KIRMIZI-SİYAH KALINLIK 1.9MM 2.1M

 

 

 

 

Özenle seçilmiş 7 farklı ağaç katmanı Donic Balsa Carbo Fibre tahtasında birleşti. Masa tenisi tahtalarında pek duyulmamış olan awan ve yaya ağaç katmanları bu tahtada karbon katmanı ile birlikte kullanılmıştır.  Sert yapılı tahta kuvvetlidir ama off- sınıfındadır. Bu farklı ağaçlar genelde kullanılan ağaçlardan daha sert yapılıdır. Bu sayede tahta, masaya yakın oyunlarda daha etkili hale geliyor. En iç katmandaki yumuşak 3.5mm balsa katmanı bu sert dış yüzeyli ağaçlarla tam uyum içindedir. Karbonlu sert yapılı ama off- sınıfındaki masa başı atak tahtasını mutlaka denemelisiniz.

 

SINIFI OFF- ELASTİKİYET HARD SPEED 9- CONTROL 8+ AĞIRLIK 82 GR+ KATMAN 7 PLY WOOD  SAP FL-ST-AN

 

Benzer Ürünler