K3 OFF - ARTHUR EUROPE DİAMOD COMBO
K3 OFF - ARTHUR EUROPE DİAMOD COMBO

K3 OFF - ARTHUR EUROPE DİAMOD COMBO (624)

Marka : LOKI
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺762,72  + KDV
İndirimli : ₺610,18  + KDV
KDV Dahil : ₺720,01

İçsel karbon gücü, üstün toparlanma performansı, çevre dostu, kimyasal kokusuz özelliğe sahip alman malı lastiktir.

Karbon element nedir?

Karbon element, doğada en yumuşak grafit ve en sert elmas da dahil olmak üzere çeşitli formlarda bulunur; sertliği, karbon elementinin kristal formuna bağlıdır. Süngerde farklı derecelerde karbon kristalinin farklı dağılımları, milyarlarca karbon süngeri olasılığına yol açar. ICF lastik teknolojisi sadece bilimsel bir mola değil, aynı zamanda karbon sünger performansının sürekli iyileştirilmesini amaçlayan devam eden bir programdır.

Arthur Europe Dıamond yeni plastik 40+ toplar için üretilen son teknoloji ürünü bir lastiktir.  Sert süngeri ve yapışkan olmayan yüzeyi ile maksimum hızlı atak özellikli carbon kek süngerli alman üretimi olan özel bir lastiktir.

Süngeri karbon olduğu için oldukça dayanıklıdır. Üst yüzeyi diğer karbon lastiklere daha sağlam ve uzun ömürlüdür. Eski Dünya Şampiyonu Wang Hao bu lastiği denemiş ve onaylamıştır. 

SINIFI OFF  + ELASTİKİYET MED + SPEED 13 CONTROL 12 SPİN 12 RENK KIRMIZI-SİYAH KALINLIK MAX

 

 

 

 

Loki firmasının yeni plastik toplar için ürettiği  özel version tahtalarından biridir.K3 5 katlı saf ağaç katmanlarından üretilmiş birinci sınıf işçiliği ile çok özel bir tahtadır. Katmanları sırası ile çekirdek katman Ayous iç katmanlar 0,6 mm ladin ve dış katmanları siyah cevizdir. Tahta firma tarafından çok ince verniklenerek daha kolay lastik yapıştırma ve çıkarma kolaylığını sağlaması düşünülmüştür. 

Tahta Katmanları 1.Black Walnut ( Ceviz Ağacı) 2.Spruce (Ladin) 3.Ayous 4.Spruce (Ladin) 5. Black Walnut ( Ceviz Ağacı)

SINIFI OFF ELASTİKİYET MID SPEED 7,5 CONTROL 8,5 AĞIRLIK 84GR+ KATMAN 5 PLY WOOD  SAP FL

 

Benzer Ürünler