K2 OFF - LOKİ EUROPE COMBO
K2 OFF - LOKİ EUROPE COMBO

K2 OFF - LOKİ EUROPE COMBO (621)

Marka : LOKI
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺737,28  + KDV
İndirimli : ₺589,82  + KDV
KDV Dahil : ₺695,99

İçsel karbon gücü, üstün toparlanma performansı, çevre dostu, kimyasal kokusuz özelliğe sahip alman malı lastiktir.

Karbon element nedir?

Karbon element, doğada en yumuşak grafit ve en sert elmas da dahil olmak üzere çeşitli formlarda bulunur; sertliği, karbon elementinin kristal formuna bağlıdır. Süngerde farklı derecelerde karbon kristalinin farklı dağılımları, milyarlarca karbon süngeri olasılığına yol açar. ICF lastik teknolojisi sadece bilimsel bir mola değil, aynı zamanda karbon sünger performansının sürekli iyileştirilmesini amaçlayan devam eden bir programdır.

Arthur Europe yeni plastik 40+ toplar için üretilen son teknoloji ürünü bir lastiktir. Medium sert süngeri ve yapışkan yüzeyi ile hem hız hemde falso oranı yüksek carbon kek süngerli alman üretimi olan özel bir lastiktir. Süngeri karbon olduğu için oldukça dayanıklıdır. Üst yüzeyi diğer karbon lastiklere daha sağlam ve uzun ömürlüdür. Eski Dünya Şampiyonu Wang Hao bu lastiği denemiş ve onaylamıştır. 

SINIFI OFF + ELASTİKİYET MED + SPEED 11 CONTROL 12 SPİN 12 RENK KIRMIZI-SİYAH KALINLIK MAX

 

 

 

 

Loki firmasının yeni plastik toplar için ürettiği  özel versiyon tahtalarından biridir. Tahtanın çekirdek katmanı ayous, iç katmanlar ladin ve dış katmanı limba ağacından üretilmiştir. Karbon malzeme kullanılmamıştır. Tahta orta hızlı ve çok hisli bir tahtadır. Tahta medium sert olduğu için istenilen lastik kombinasyonları üzerinde rahatlıkla yapılabilir. Orta ve ileri düzey tüm oyuncuların severek oynayabileceği bir tahtadır.

Tahta Katmanları 1.Limba 2.Spruce (Ladin) 3.Ayous 4. Spruce (Ladin) 5. Limba

SINIFI OFF ELASTİKİYET MID SPEED 8,5 CONTROL 7,5 AĞIRLIK 84GR+ KATMAN 5 PLY WOOD  SAP FL

 

Benzer Ürünler