GEWO NANO FLEX FT 45 4 AL 3 ÖDE
GEWO NANO FLEX FT 45 4 AL 3 ÖDE

GEWO NANO FLEX FT 45 4 AL 3 ÖDE (633)

Marka : GEWO
İndirim Oranı : %51 İndirim
Fiyat : ₺1.918,69(KDV Dahil)
İndirimli : ₺940,52(KDV Dahil)
HAVALE İNDİRİMİ

Bu lastik onun Orta + sünger sert FT48 FT40 ve yumuşak sürümü arasındaki boşluğu kapatır. pip geometri spin ve hız arasında mükemmel bir denge oluşturmak amacıyla geliştirilmiştir. 

 Nanoflex - Esnek yüksek gerilim teknolojisi ile Ultimate Weapon

Size uygun bir lastik seçimi: Nanoflex yenilikçi devrim harika etkisi ile yeni bir gelişmedir. Bu son yüksek state-of-the-art teknoloji ile premium bir lastiktir. Her düzeyde oyuncu bu lastiğin geliştirilmesinde  ve test sırasında katıldı. GEWO teknisyenleri Nanoflex, bir geometri uyarlanmış pütürlü yapısı ile yeni bir yenilikçi yüksek teknoloji lastik dizini oluşturdu. Sonuç ivme gibi bir mancınık veren bir hücum silahı.

 

GEWO Nanoflex Nanoflex serisinin orta süngeri ile inşa edilmiştir. 

Bu lastik onun Orta + sünger sert FT48 FT40 ve yumuşak sürümü arasındaki boşluğu kapatır. pip geometri spin ve hız arasında mükemmel bir denge oluşturmak amacıyla geliştirilmiştir. Masaya yakın veya orta mesafe, İster FT45 fazla hassas basınçla oyun ve spin stratejilerinde değişen büyük bir seçenek sunar. Nanoflex FT45 spin ve güç üzerinde ana odak ile orta sünger arayan top spin oyuncular için idealdir.

 

 

 

SINIFI OFF ELASTİKİYET MEDİUM+ SPEED 113 CONTROL 95 SPİN 115 RENK KIRMIZI-SİYAH KALINLIK 1.9MM 2.1M

 

Benzer Ürünler