GEWO CODEXX EF PRO 54
GEWO CODEXX EF PRO 54

GEWO CODEXX EF PRO 54 (689)

Marka : GEWO
Fiyat : ₺690,00(KDV Dahil)

 

EL Pro 52 versiyonuyla karşılaştırıldığında, GEWO Codexx EF Pro 54 (Patlayıcı Sürtünme), biraz daha sert ve daha kompakt bir süngeri orta derecede yapışkan bir üst tabaka ile birleştirir. Ödün vermeyen, masaya yakın saldırganlar için mükemmel bir silahtır.

EF Pro 54, yüksek hızlı güç dönüşü ve durdurulamaz saldırı anlamına gelir. Bu, çalışkan saldırganlar için ideal lastiktir. Henüz tekniklerini mükemmelleştirmemiş oyuncular için yapılmamıştır. İyi kontrol ve mükemmel dönüşle birleşen üstün sertlik, kararlı bir saldırganın ihtiyaç duyacağı tek şeydir.

Sınırsız masaya yakın güç için güç paketi

Zehirli servisler, düz ve spin açısından zengin topspinler ve ayrıca maksimum güç

Yapışkan üst tabakalara sahip sert süngerlerin doğrudan ve doğrusal hissini seven, iyi bir tekniğe sahip çalışkan oyuncular için.

 

 

 

Lastiğin Tanımı ve Teknolojisi :

 

Yeni GEWO Codexx lastik serisi, Avrupa ve Asya lastiklerinin mükemmel bir kombinasyonu olarak tasarlanmıştır. Dinamik, sert bir sünger ile hafif yapışkan ama yine de esnek bir üst tabakayı (Architect Technology) birleştirir. Yeni GEWO Codexx lastikleri, tehlikeli, puan kazandıran masaya yakın oyun için üretilmiştir ve tonlarca güç ve dönüş üretir. Popüler Nexxus Hard serisiyle karşılaştırıldığında, yeni Codexx lastikleri, hafif yapışkan üst lastik levha sayesinde daha da fazla dönüş sağlar. Daha uzun bekleme süresi (Arc Hit Teknolojisi) nedeniyle, masa üstü durumlarda da daha fazla kontrol sağlarlar.

GEWO CODEXX - Sert süngerler ve yapışkan üst tabaka ile üstün güç oyununun anahtarı. 

 

 

Arc Hit Teknolojisi (Mimar)

Sayısız test serisinde, GEWO geliştirme ekibi, en iyi GEWO oyuncularıyla işbirliği içinde, puan kazandıran ancak kontrol edilebilir güç için sert bir sünger ve yapışkan yüzeyi birleştiren bir çözüm tasarladı. Üst tabakayı süngere bağlamak için yeni bir yapıştırma teknolojisi kullanan devrim niteliğindeki ARC Vuruş Teknolojisi, döner, kavisli ve uzun yörüngeler sağlayarak rakibinizi muazzam bir baskı altına alır. Optimum enerji aktarımı, maksimum hızı ve mükemmel tutuşu garanti eder.

Yeni ARC sünger teknolojisi, özel gözenek dizisinin esnekliği sayesinde oyuncuların daha fazla güç ve dinamiğin yanı sıra kavisli yörüngeler ve mancınık etkisi için daha sert süngerlerden faydalanmalarını sağlar. Yenilikçi HIT Teknolojisi (İsabet Darbe Teknolojisi), kontrolü ve esnekliği sağlar, hırslı oyuncuların hassas, dönüş yüklü saldırılarla rakiplerine hükmetmesi gerekir. Yenilikçi bir lastik karışımı ve yüzeyi ile Codexx lastikleri, ABS topları ile daha fazla dönüş üretir ve optimize edilmiş enerji aktarımı sağlar. Hafif yapışkan üst tabaka ekstra dönüş sağlar ve tehlikeli yörüngeler sağlar. Teknolojilerin bu kombinasyonu ile Codexx lastikleri başarınızın temelini oluşturacaktır.

 

 

 

 

 

 

SINIFI OFF/OFF- ELASTİKİYET HARD SPEED 137 CONTROL 79 SPİN 127 RENK KIRMIZI-SİYAH KALINLIK 2.0M - 2.2M
LASTİK SINIFLARI
OFFENSİVE - OFFENSİVE
LASTİK SÜNGER SERTLİĞİ
HARD LASTİKLER
LASTİK KALINLIĞI
2.2 MM 2.0 MM
Benzer Ürünler