GEAR - V5 PRO OFF COMBO
GEAR - V5 PRO OFF COMBO
GEAR - V5 PRO OFF COMBO
GEAR - V5 PRO OFF COMBO

GEAR - V5 PRO OFF COMBO (642)

Marka : SANWEI
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺1.680,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.260,00(KDV Dahil)
HAVALE İNDİRİMİ

SANWEİ ABS 40+ HD MAÇ TOPU 3'LÜ HEDİYE...

SANWEİ TEKLİ KILIF KIRMIZI HEDİYE...

Çinli üretici Sanwei tarafından üretilen V5 Pro, karbon gibi ek malzeme içermeyen oldukça etkili bir atak tahtasıdır. Özel olarak seçilmiş yedi katmana sahip saf ahşap dan üretilmiştir . Dış katmanlar dişbudak ağacından yapılmıştır ve tahtaya orta sertlikte ve hatta sert bir dokunuş hissi sağlar. Bu nedenle, bu tahta çok fazla güç üretir ve ek malzemeler olmamasına rağmen orta mesafeden bile sert, hızlı topspin yapabilmenizi sağlar.

V5 Pro, oyunculara Stiga Clipper Wood ve Nittaku Keman kombinasyonunu hatırlatabilir. Bununla birlikte, V5 Pro bu tahtaların her ikisinden de daha hızlıdır, daha az titreşim yaratır ve daha iyi bir his sunar. Bu nedenle, özellikle saf ahşap tahtaları takdir eden, ancak klasik bir atak tahtadan daha dinamiklik ve hız arayan oyunculara uygundur. Tüm Sanwei tahtalarında olduğu gibi, işçilik son derece yüksek bir standarttadır ve tahta, özellikle Japon tahtalarına kıyasla daha uygun fiyata satılmaktadır.

 

 

· Tahta Ağırlığı: yakl. 85g +2

· Tahta Uzunluğu: 15.7cm

· Tahta Genişliği: 15.0cm

· Tahta Kalınlığı: 6.8mm

 

· Tahta Yapısı: Yedi kat ahşap kaplama

 

SINIFI OFF ELASTİKİYET MEDİUM SPEED 13 CONTROL 11 AĞIRLIK 85GR+ KATMAN 7 PLY WOOD SAP FL-ST-AN

 

 

Gear Hype'ın üst yüzeyi yüksek sürtünme (falso) sağlar ve başlangıçta biraz yapışkandır. Pixel Treatment Technology kullanılarak özel olarak işlenmiştir. Böylece son derece düz ve eşittir. Bu yüksek sürtünmeli (falsolu) üst yüzey Sanwei’nin Kek Süngeri ile birleştirilmiştir.

Oldukça kompakt sünger, topa çok sert vurulmadığında sadece küçük bir mancınık etkisi yaratır. Bununla birlikte, süngerin yüksek sıkıştırılmasında (yani kuvvetli darbelerle), çok iyi bir dinamiği ortaya çıkarır. Yüksek kaliteli üst yüzey ile birlikte Gear Hyper'ı benzersiz ve rahatsız edici bir lastik yapar:

 Çok yüksek sürtünme ve hassasiyet sağlar, tehlikeli servisler sağlar ve masa üzerinde oynarken yüksek kontrol sunar. Masaya yakın ve orta mesafeden topspin mitingleri sırasında, yüksek hız sağlar. Diğer birçok dinamik saldırgan lastikler, yüksek mancınık etkisi nedeniyle masa üzerinde oynarken kontrolden yoksun olsa da, Gear Hyper bu durumlarda çok daha etkilidir.

• Gear Hyper oldukça benzersiz bir his veriyor ve bu lastiği diğer kauçuklarla tam olarak karşılaştırmayı zorlaştırıyor. Diğer modern ofansif kauçuklarla (Omega VII, Rhyzer / Dynaryz, Tenergy, DNA, Evolution gibi) karşılaştırıldığında, Gear Hyper kısa mesafede çok daha fazla kontrol sunar. Bununla birlikte, özellikle backspin vuruşlarına karşı açılış topspinleri oynarken, çok daha fazla çaba gerektirir. Masanın üzerinde oynarken Gear Hype, benzer kontrol ve hassasiyet sağlayan, Hurricane 8, Battle II (Soft), Target National, vb.Gibi az ya da çok yapışkan üst tabakalara sahip modern Çin premium lastikleriyle karşılaştırılabilir. Bununla birlikte, açık ralliler sırasında (özellikle orta mesafeden), Gear Hyper bu lastiklerden çok daha dinamiktir.

• Gear Hyper kimin için:

• Gear Hyper, Sanwei’nin, özellikle profesyonel düzeyde modern atak oyunculara yönelik, birinci sınıf kalitede yeni üst düzey lastiktir. Genel olarak, özellikle sert varyantta olsa da, Gear Hyper, dönüş sırasında ve masanın üzerinde oynarken diğer modern hücum lastiklerinden çok elastik ve spin oynayan oyuncular içinde uygundur.

 

Gear Hyper için üç sertlik seçeneği vardır: Bu combo raket için 38 derece medium lastik kullanılmaktadır.

 

 

SINIFI OFF   ELASTİKİYET MEDİUM  SPEED 15 CONTROL 15 SPİN 12 RENK KIRMIZI-SİYAH KALINLIK MAX

 

Benzer Ürünler