GEAR - AVALOX 777 BLUE THUNDER COMBO
GEAR - AVALOX 777 BLUE THUNDER COMBO
GEAR - AVALOX 777 BLUE THUNDER COMBO
GEAR - AVALOX 777 BLUE THUNDER COMBO

GEAR - AVALOX 777 BLUE THUNDER COMBO (641)

Marka : SANWEI
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺1.908,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.621,80(KDV Dahil)
HAVALE İNDİRİMİ

SANWEİ HD MAÇ TOPU 3'LÜ 1 KUTU HEDİYE...

SANWEİ TEKLİ KILIF TURUNCU HEDİYE..

Gear Hype'ın üst yüzeyi yüksek sürtünme (falso) sağlar ve başlangıçta biraz yapışkandır. Pixel Treatment Technology kullanılarak özel olarak işlenmiştir. Böylece son derece düz ve eşittir. Bu yüksek sürtünmeli (falsolu) üst yüzey Sanwei’nin Kek Süngeri ile birleştirilmiştir.

Oldukça kompakt sünger, topa çok sert vurulmadığında sadece küçük bir mancınık etkisi yaratır. Bununla birlikte, süngerin yüksek sıkıştırılmasında (yani kuvvetli darbelerle), çok iyi bir dinamiği ortaya çıkarır. Yüksek kaliteli üst yüzey ile birlikte Gear Hyper'ı benzersiz ve rahatsız edici bir lastik yapar:

 Çok yüksek sürtünme ve hassasiyet sağlar, tehlikeli servisler sağlar ve masa üzerinde oynarken yüksek kontrol sunar. Masaya yakın ve orta mesafeden topspin mitingleri sırasında, yüksek hız sağlar. Diğer birçok dinamik saldırgan lastikler, yüksek mancınık etkisi nedeniyle masa üzerinde oynarken kontrolden yoksun olsa da, Gear Hyper bu durumlarda çok daha etkilidir.

• Gear Hyper oldukça benzersiz bir his veriyor ve bu lastiği diğer kauçuklarla tam olarak karşılaştırmayı zorlaştırıyor. Diğer modern ofansif kauçuklarla (Omega VII, Rhyzer / Dynaryz, Tenergy, DNA, Evolution gibi) karşılaştırıldığında, Gear Hyper kısa mesafede çok daha fazla kontrol sunar. Bununla birlikte, özellikle backspin vuruşlarına karşı açılış topspinleri oynarken, çok daha fazla çaba gerektirir. Masanın üzerinde oynarken Gear Hype, benzer kontrol ve hassasiyet sağlayan, Hurricane 8, Battle II (Soft), Target National, vb.Gibi az ya da çok yapışkan üst tabakalara sahip modern Çin premium lastikleriyle karşılaştırılabilir. Bununla birlikte, açık ralliler sırasında (özellikle orta mesafeden), Gear Hyper bu lastiklerden çok daha dinamiktir.

• Gear Hyper kimin için:

• Gear Hyper, Sanwei’nin, özellikle profesyonel düzeyde modern atak oyunculara yönelik, birinci sınıf kalitede yeni üst düzey lastiktir. Genel olarak, özellikle sert varyantta olsa da, Gear Hyper, dönüş sırasında ve masanın üzerinde oynarken diğer modern hücum lastiklerinden çok elastik ve spin oynayan oyuncular içinde uygundur.

 

Gear Hyper için üç sertlik seçeneği vardır: Bu combo rakette 38 derece medium lastikler kullanılacaktır.

 

 

SINIFI OFF   ELASTİKİYET MEDİUM  SPEED 15 CONTROL 15 SPİN 12 RENK KIRMIZI-SİYAH KALINLIK MAX

 

7 katlı olan bu tahta,  oldukça hızlı olmasına rağmen hafif imal edilmiştir. Klasik 7 katın tüm özellikleri geliştirilmiş ve hissi artırılmıştır. Pek çok oyuncu tercihini 777 den yana kullanmakta ve bu tahtalar dünyada sınırlı sayıda distribütör tarafından piyasaya sürülmektedir. AVALOX BLUE THUNDER 777 bu tahta Avalox P700 tahtasının yeni konsepti olarak tanıtıldı. 7 kat olup P700 tahtasına göre daha hafiftir. Sonuç olarak, hızlı olup rahatlıkla kontrol edilebileceğiniz bir topspin oyunu sağlayan bir tahtadır.

 

Made in Sweden

Adil Spor olarak,(2006-2017) Avalox/AVX tahtaların da TÜRKİYE tek temsilciliğini yapmaktayız. Avalox/AVX tahtalarını tercih etmeniz için bir çok neden bulunmaktadır. Avalox ilk olarak Çin milli takımı tarafından kullanılmış ve bu sayede dünya çapındaki ününe kavuşmuş profesyonel bir markadır. Diğer büyük markaların aksine sınırlı sayıda üretilmektedir. Avalox tahtalar, başta Çin Milli takımı oyuncusu Wang NAN (Dünya ve Olimpiyat şampiyonu) olmak üzere, bir çok oyuncu tarafından halen günümüzde tercih edilmektedir. Tüm Avalox tahtalar İsveç’te üretilmekte ve tahta yüzeyinde lif atmasını engellemek üzere orijinal vernikle kaplanmaktadır.

 

 

 

Yüz genişliği: 14.8 cm, Yüz uzunluğu: 15.8 cm Kalınlık 6.25 mm Ağırlık aralığı: 87 g (± 4g)

 

 

 

SINIFI OFF+ ELASTİKİYET MEDİUM SPEED 10.0 CONTROL 8.0 AĞIRLIK 85 GR+ KATMAN 7 PLY WOOD SAP FL-ST-AN

 

 

 

Benzer Ürünler