GEWO TANITIM YAZISI

Alman firması GEWO, 1956 yılında masa tenisi masaları üreterek piyasaya girdi ve
çabucak kendini kabul ettirerek Avrupa’nın lider masa tenisi üreticilerinden biri haline geldi. 1991 yılında ürün ağını genişletmeye karar veren GEWO, bu sporun her çeşit malzemesini üretmeye başladı. Birçok üst düzey Alman üretimi lastik üretti ki bunlar başında HYPE XT serisi geliyor.

FLEX-TECH  teknolojisi, DYNAMİC GRİP CONSEPT teknolojisi bu teknolojilerden bazıları. 40+ toplara uygun üretilen Gewo lastikleri, 2013’de Avrupa şampiyonu olan Enzo Angles ilk benimseyenlerden biri oldu. Yüksek kalitelerine ek olarak  LİFE TECH+ teknolojisi sayesinde lastikler, aynı zamanda da uzun ömürlü.

Buna ek olarak 1991 Dünya Şampiyonası’nda çiftlerde bronz madalya kazanan Dmitri Mazunov öncülüğünde “X-FORCE, SUPER FORCE, ZOOM PRO, VELOX, HYBRİD CARBON VE BALSA” serisi tahtalar geliştirildi. 

 

 

GEWO HYPE SERİSİ 47,5

HYPE EL PRO 47,5 spin ve hızın mükemmel kombinasyonu.
Gewo mühendisleri tarafından üst düzey oyuncular için özel bir biçimde geliştirilmiş.
Oldukça dinamik ve hayli spinli üst yüzeyi tüm seviyedeki atak oyuncular için mükemmel bir seçim olacaktır. Bu serinin en hızlı lastiği olan HYPE EL PRO 47,5’i her sayı için oynayan ve kontrol problemi olmayan oyuncular için özellikle önerebiliriz. Eğer oyunu domine etmek istiyorsanız, rallileri sert şutlarla ve fast spinlerle çabucak bitirmek istiyorsanız bu lastiği kullanmalısınız.

Hem saf ağaç hem de kompozit yapıdaki tahtalar ile rahatlıkla kullanılabilir.

( HIZ: 122  KONTROL: 92  SPİN: 120 )

 

HYPE EL PRO 42,5

Lastiği orta sert süngere sahip olup hız ve spin değerleri arasında bir denge sağlar. Hype El Pro 47,5 lastiği gibi spin üretir ancak onun kadar hızlı değildir.
Fakat 47,5 lastiğe göre daha kontrollü bir lastiktir. Pasif oyunda ya da blok yaparken 47,5 versiyonuna göre daha yavaştır ancak bu da topun masa üzerindeki rotasyonunu kolaylaştırmaktadır. Oldukça iyi bir top hissi olan bu lastik kontrollü atak oyunu oynayan oyunculara önerilir.

 ( HIZ: 115  KONTROL: 97  SPİN: 120 )

 

HYPE EL PRO 40.0

Bu serini en yumuşak lastiği olan hem spinli oynayıp hem de kontrolü elden bırakmak istemeyen sporcular için üretilmiştir. Bu serinin en kontrollü lastiğidir aynı zamanda olağanüstü bir sese sahiptir. Oynaması çok kolay bir lastik olup kullanıcısına keyif vermektedir. Bu lastiği üst düzey oyuncular ( BH ) lastiği olarak kullanabilir. Buna ek olarak belli bir seviyede oynayan ve oyununu bir üst seviyeye taşımak isteyen oyuncular için de harika bir seçim olacaktır.

( HIZ: 110  KONTROL: 102  SPİN: 122 )