AVALOX P700
AVALOX P700
AVALOX P700
AVALOX P700
AVALOX P700

AVALOX P700 (392114766)

Marka : AVALOX
Fiyat : ₺921,60(KDV Dahil)
HAVALE İNDİRİMİ

 

Avalox serisinin en hızlı tahtası olan 7 katlı Avalox 700, 1995 Dünya Şampiyonu Wang Tao tarafından final maçından sonra havaya fırlatılmış ve o tarihten sonra esas ününe kavuşmuştur. Çin milli takım antrenörü ve eski Dünya Şampiyonu Liu Guolang, 700 ün penholder versiyonu ile uzun yıllar oynamıştır. Ülkemizde de başta milli oyuncularımız olmak üzere pek çok profesyonelin tercihidir.

 

Avalox'un en çok bilinen ve efsane olarak kabul edilen P700, harika top hissine sahiptir. 7 Kat doğal ağaçtan üretilen bu hızlı tahta, birçok dünya şampiyonu tarafından kullanılmıştır. Ülkemizde de birçok sporcu tarafından P700 tahtası tercih edilmiştir. Bu efsane tahtayı denemenizi öneriyoruz.

 

Made in Sweden

 

Adil Spor olarak,(2006-2021) Avalox/AVX tahtaların da TÜRKİYE tek temsilciliğini yapmaktayız. Avalox/AVX tahtalarını tercih etmeniz için bir çok neden bulunmaktadır. Avalox ilk olarak Çin milli takımı tarafından kullanılmış ve bu sayede dünya çapındaki ününe kavuşmuş profesyonel bir markadır. Diğer büyük markaların aksine sınırlı sayıda üretilmektedir. Avalox tahtalar, başta Çin Milli takımı oyuncusu Wang NAN (Dünya ve Olimpiyat şampiyonu) olmak üzere, bir çok oyuncu tarafından halen günümüzde tercih edilmektedir. Tüm Avalox tahtalar İsveç’te üretilmekte ve tahta yüzeyinde lif atmasını engellemek üzere orijinal vernikle kaplanmaktadır.

 

 

 

·         Tahta Ağırlığı: yakl. 85 g

·         Tahta Uzunluğu: 15.9cm

·         Tahta Genişliği: 15.0cm

·         Tahta Kalınlığı: 6.2mm

 

·         Tahta Yapısı: Yedi kat (Ağaç) ahşap kaplama

 

 

 

SINIFI OFF+ ELASTİKİYET MEDIUM SPEED 10.0 CONTROL 8.0 AĞIRLIK 85 GR+ KATMAN 7 PLY WOOD SAP FL-ST-AN

 

 

TAHTA SINIFLARI
OFFENSİVE TAHTALAR
SAP ŞEKLİ
STRAİGHT - ST
TAHTA KATMANI
7 PLY WOOD
ELASTİKİYET
MEDİUM