AVALOX 777 BLUE THUNDER OFF (39211443)

Marka : AVALOX
Fiyat : ₺402,55  + KDV
KDV Dahil : ₺475,01

7 katlı olan bu tahta,  oldukça hızlı olmasına rağmen hafif imal edilmiştir. Klasik 7 katın tüm özellikleri geliştirilmiş ve hissi artırılmıştır.

 

 7 katlı olan bu tahta,  oldukça hızlı olmasına rağmen hafif imal edilmiştir. Klasik 7 katın tüm özellikleri geliştirilmiş ve hissi artırılmıştır. Pek çok oyuncu tercihini 777 den yana kullanmakta ve bu tahtalar dünyada sınırlı sayıda distribütör tarafından piyasaya sürülmektedir. AVALOX BLUE THUNDER 777 bu tahta Avalox P700 tahtasının yeni konsepti olarak tanıtıldı. 7 kat olup P700 tahtasına göre daha hafiftir. Sonuç olarak, hızlı olup rahatlıkla kontrol edilebileceğiniz bir topspin oyunu sağlayan bir tahtadır.


 

Made in Sweden

Adil Spor olarak,(2006-2017) Avalox/AVX tahtaların da TÜRKİYE tek temsilciliğini yapmaktayız. Avalox/AVX tahtalarını tercih etmeniz için bir çok neden bulunmaktadır. Avalox ilk olarak Çin milli takımı tarafından kullanılmış ve bu sayede dünya çapındaki ününe kavuşmuş profesyonel bir markadır. Diğer büyük markaların aksine sınırlı sayıda üretilmektedir. Avalox tahtalar, başta Çin Milli takımı oyuncusu Wang NAN (Dünya ve Olimpiyat şampiyonu) olmak üzere, bir çok oyuncu tarafından halen günümüzde tercih edilmektedir. Tüm Avalox tahtalar İsveç’te üretilmekte ve tahta yüzeyinde lif atmasını engellemek üzere orijinal vernikle kaplanmaktadır.

 

Yüz genişliği: 14.8 cm, Yüz uzunluğu: 15.8 cm Kalınlık 6.25 mm Ağırlık aralığı: 87 g (± 4g)

 

SINIFI OFF+ ELASTİKİYET MEDİUM SPEED 10.0 CONTROL 8.0 AĞIRLIK 85 GR+ KATMAN 7 PLY WOOD SAP FL-ST-AN

 

 

 

 

 

 

 

TAHTA SINIFLARI
OFFENSİVE TAHTALAR
SAP ŞEKLİ
FLARED - FL STRAİGHT - ST
TAHTA KATMANI
7 PLY WOOD
ELASTİKİYET
MEDİUM